سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » تأکید سید محمد خاتمی بر آسیب شناسی سیل اخیر...

تأکید سید محمد خاتمی بر آسیب شناسی سیل اخیر

چکیده :سید محمد خاتمی با تأکید بر ضرورت آسیب شناسی حوادث اخیر به جای مقصر یابی اظهر امیدواری کرد سیستم های هشدار و پیش بینی کشور به تکنولوژی روز دنیا مجهز شوند تا حداقل از حجم آسیب های بلایای طبیعی کاسته...


سیدمحمد خاتمی ضمن ابراز همدردی با مردم شریف و نجیب آسیب دیده در حادثه سیل گسترده، به ویژه در استان‌های گلستان، فارس، لرستان و خوزستان، از همدلی و همراهی مردم با آسیب دیدگان قدردانی کرد.

رئیس دولت اصلاحات که در آستانه ولادت با سعادت حضرت سید الشهدا علیه السلام در جمع علاقمندانی که برای عرض تسلیت درگذشت همکار و یار دیرین وی، شادروان غلامرضا موسی رمضانی در دفتر وی گردد آمده بودند سخن می گفت با تأکید بر ضرورت آسیب شناسی حوادث اخیر به جای مقصر یابی اظهر امیدواری کرد سیستم های هشدار و پیش بینی کشور به تکنولوژی روز دنیا مجهز شوند تا حداقل از حجم آسیب های بلایای طبیعی کاسته شود.

رئیس جمهوری اسبق ایران با تقدیر از اقدامات دولت و سایر نهادهای کشوری و لشکری و دستگاه های خدمت‌رسان، بر ضرورت انسجام هرچه بیشتر تلاش‌ها و رسیدگی مسؤولانه و عاجل به وضعیت مناطق درگیر تأکید کرد.

سیدمحمد خاتمی بار دیگر با ستایش همدلی و حضور پرمهر مردم کشور در کنار آسیب دیدگان، علی‌رغم خسارت‌های فراوانی که باید با برنامه ریزی دقیق و عزم جدی نظام به سرعت جبران شود، اظهار امیدواری کرد با درایت، این حوادث به فرصت تبدیل شود./ خاتمی مدیا


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.