سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » رییس سابق صدا و سیما: میرقلی‌خان گزارش یک حیف و میل بیت‌المال را داد، اطلاعات سپاه...

رییس سابق صدا و سیما: میرقلی‌خان گزارش یک حیف و میل بیت‌المال را داد، اطلاعات سپاه به او گفت از کشور برو!

چکیده :ما این گزارش‌ها را به مدیر وقت بازرسی و حسابرسی سازمان و رئیس حراست سازمان دادیم که دقیق بررسی کنند. وقتی این گزارش‌ها درحال بررسی بود، از سازمان اطلاعات سپاه با ایشان مستقیما تماس گرفتند که برای سؤال و جواب...


محمد سرافراز، رییس سابق صدا و سیما در گفتگو با شرق با ادعاهای جدیدی را در خصوص شهرزاد میرقلی خان و همچنین عزت الله ضرغامی رییس اسبق صدا و سیما مطرح کرد:
ایشان گزارشی از IPTV سازمان تهیه کرد که تا آن زمان بیش از ۹ میلیون یورو هزینه برداشته بود ولی راه اندازی نشده بود و اکنون نمی‌دانم به چه سرنوشتی دچار شده است.
ما این گزارش‌ها را به مدیر وقت بازرسی و حسابرسی سازمان و رئیس حراست سازمان دادیم که دقیق بررسی کنند. وقتی این گزارش‌ها درحال بررسی بود، از سازمان اطلاعات سپاه با ایشان مستقیما تماس گرفتند که برای سؤال و جواب برود.
این خانم را مستقیما برای پاسخگویی خواستند. ایشان به دلیل  رفتاری که در آن جلسه شد، استعفا کرد و گفت هدفش این بوده که چند قدم مثبت در سازمان بردارد و حالا که نمی خواهند، استعفا می‌دهم.
یکی از مدیران ارشد سازمان اطلاعات سپاه آمد و گفت ما به ایشان ظن جاسوسی داریم. گفتم آیا مدرک و سندی دارید؟
به هر حال چیزی ارائه نشد و حرف‌هایی که می‌زدند سندیت نداشت. مجددا به بهانه پیدا شدن لب تاپ ایشان  که دزدیده شده بود، ایشان را باز هم مستقیما خواستند و گفتند از کشور برود. ایشان هم رفت.
ضرغامی از بودجه صداوسیما مفصل استفاده خارج از شمول می کرد. مدیران ضرغامی علیه من گزارش تهیه می کردند.
درآمدهای سازمان با زدوبند همراه است. اصلاحات اساسی در سازمان صداوسیما غده سرطانی است که حتما داد عده‌ای را درمی‌آورد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.