سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » واکنش دفتر نشر آثار رهبری به حکم دادگاه ابوالفضل قدیانی!...

واکنش دفتر نشر آثار رهبری به حکم دادگاه ابوالفضل قدیانی!

چکیده :دفتر حفظ و نشر آثار آیت‌الله خامنه‌ای در واکنش به حکم دادگاه ابوالفضل قدیانی فعال سیاسی و منتقد رهبری، مبنی بر مطالعه و رونویسی از برخی کتاب‌های مرتبط با رهبری نوشت: انتشار آثار مرتبط با رهبر معظم انقلاب برای آشنایی با رأی و اندیشه و نیز زندگی و سیره اخلاقی و اجتماعی معظم‌له است و بکارگیری آن به عنوان مجازات یک مجرم، بدسلیقگی...


دفتر حفظ و نشر آثار آیت‌الله خامنه‌ای در واکنش به حکم دادگاه ابوالفضل قدیانی فعال سیاسی و منتقد رهبری، مبنی بر مطالعه و رونویسی از برخی کتاب‌های مرتبط با رهبری نوشت: انتشار آثار مرتبط با رهبر معظم انقلاب برای آشنایی با رأی و اندیشه و نیز زندگی و سیره اخلاقی و اجتماعی معظم‌له است و بکارگیری آن به عنوان مجازات یک مجرم، بدسلیقگی است

دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب هیچ توصیه ای به دادگاه‌ها جهت مطالعه اجباری آثار رهبر انقلاب توسط محکومان ندارد و این کار را مغایر با اثربخشی‌‌‌‌‌‌‌ و‌‌‌‌ روح‌ کار‌‌‌ فرهنگی‌ می‌داند.

به گزارش کلمه ابوالفضل قدیانی⁩ به حکم شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب اسلامی تهران، به دوسال حبس به اتهام توهین به رهبری و یک سال حبس به اتهام تبلیغ علیه نظام محکوم شد.

در ادامه‌ی این حکم از باب مجازات تکمیلی ابوالفضل قدیانی مکلف شده است که نسبت به مطالعه و رونویسی کتابهای حکایت زمستان به قلم سعید عاکف، داستان سیستان به قلم رضا امیرخانی و کتاب دشمن شناسی، انتشارات انقلاب اسلامی اقدام کند.

چنین حکمی در حالی برای قدیانی صادر شده است که او خود از سابقون انقلاب است و بهتر از هرکسی رهبری و سیستم حاکم کنونی را میشناسد و نقدهای او نه از سر عدم شناخت که از سر شناخت کامل است.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.