سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » دلیل فضا سازی رسانه های خاص علیه زنگنه برای استعفا روشن شد...

دلیل فضا سازی رسانه های خاص علیه زنگنه برای استعفا روشن شد

چکیده :مدتی است که رسانه‌های وابسته به نهادهای امنیتی و نظامی و چهر‌ه های تندرو در مجلس که بیشتر نیز وابسته به جبهه پایداری هستند تمام تمرکز خود را روی تخریب وزیر نفت دولت روحانی گذاشته ‌اند. بسیاری از این افراد و رسانه هایشان مدعی شده اند که زنگنه راه‌های دور زدن تحریم را بسته و حاضر به فروش نفت به روس‌ها، چینی ها و حتی عراقی ها...


کلمه – گروه خبر: سخنگوی کمیسیون تدوین آئین‌نامه داخلی مجلس از نقش بیژن زنگنه در افشای پرونده‌ی فساد در پستروشیمی خبر داد.

وی در این باره گفت: “کشف پرونده فساد در پتروشیمی حاصل تلاش‌های وزیر نفت است. بارها آقای زنگنه در این زمینه تلاش کردند و این‌ بار به سرانجام رسید. ”

مدتی است که رسانه‌های وابسته به نهادهای امنیتی و نظامی و چهر‌ه های تندرو در مجلس که بیشتر نیز وابسته به جبهه پایداری هستند تمام تمرکز خود را روی تخریب وزیر نفت دولت روحانی گذاشته ‌اند.

بسیاری از این افراد و رسانه هایشان مدعی شده اند که زنگنه راه‌های دور زدن تحریم را بسته و حاضر به فروش نفت به روس‌ها، چینی ها و حتی عراقی ها نیست.

هرچند که زنگنه بارها توضیح داده که هیچ کدام از این کشورها حاضر به معامله با ایران نشده و هربار بهانه‌ای تراشیده‌اند اما به نظر می‌رسد مرغ مخالفین یک پا دارد و از هیچ تلاشی برای تخریب و بهانه گیری وزیر نفت فروگزاری نمی کنند.

حال با افشای این پرونده و مشخص شدن نقش وزیر نفت در افشای آن می توان فهمید که چرا جریانی تا این حد مخالف بیژن زنگنه و به دنبال عزل او از وزارت هستند.

در واقع زنگنه راه کاسبی، کاسبان تحریم‌ها را بسته و اجازه نمی دهد تا بعضی نهادهای نظامی و امنیتی و وابستگانشان بیش از این به بهانه دور زدن تحریم‌ها بر سر سفره‌ی نفت بنشینند و این ثروت ملی را غارت کنند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.