سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » ماجرای «پرونده جاسوسی در ساختار وزارت اطلاعات» چیست...

ماجرای «پرونده جاسوسی در ساختار وزارت اطلاعات» چیست

چکیده :حشمت فلاحت‌پیشه رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، روز دوشنبه ۱۳ اسفند در در صلحن علنی مجلس و در تذکری کتبی به وزیراطلاعات خواستار تشکیل یک پرونده تحت عنوان «جاسوسی در ساختار تصمیم‌گیری و کارشناسی» این وزارت‌خانه...


حشمت فلاحت‌پیشه رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، روز دوشنبه ۱۳ اسفند در در صلحن علنی مجلس و در تذکری کتبی به وزیراطلاعات خواستار تشکیل یک پرونده تحت عنوان «جاسوسی در ساختار تصمیم‌گیری و کارشناسی» این وزارت‌خانه شد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس هدف از تشکیل این پرونده را «شناسایی عوامل تحمیل اشتباه و انحراف و اتلاف منابع در ساختار تصمیم‌گیری» عنوان کرده است.

اگر چه جزئیات بیشتری درباره این موضوع اعلام نشده است اما پیش از این نیز فلاحت پیشه در بهمن امسال و پس از حمله انتحاری زاهدان گفته بود که بخشی از این اقدام در قالب «جاسوسی اطلاعاتی» انجام شده است و افرادی که این حمله انتحاری را انجام داده اند، از نفوذ استفاده کرده اند.

پیشتر نیز محمود علوی وزیر اطلاعات ایران در شهریور امسال از دستگیری «ده‌ها جاسوس» در نهاد‌های دولتی جمهوری اسلامی خبر داده بود.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.