سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » سیدعلیرضا بهشتی: با توجه به ناکارآمدی مسولان لازم است مردم خود به فکر یکدیگر باشند...

سیدعلیرضا بهشتی: با توجه به ناکارآمدی مسولان لازم است مردم خود به فکر یکدیگر باشند

چکیده :از طریق همیاری ها مثل دوره های سختی که ملت ها سعی می کنند تا حدامکان کمک کنند ما نیز از این دوره ها در طول تاریخ ایران بسیار داشته ایم. مردم باید شبکه های افقی(جامعه مدنی) را بین خودشان توسعه بدهند و هر اتفاقی که برای گسترش و تقویت این شبکه ها لازم است را انجام...


پایگاه خبری شفقنا طی فراخوانی آحاد مردم مسولین سیاستمداران و سلبریتی ها را دعوت کرد تا در کمپینی به مناسبت نوروز به نام «نوروز مهربانی و همدلی» شرکت کنند و هر آنچه در توان دارند بگذارند تا به افراد محروم نیز کمک شود. بدین منظور طی گفت وگوهایی که با افراد مختلف داشته ایم نظر آنان را در این خصوص جویا شدیم.

سیدعلیرضا بهشتی، فرزند شهید بهشتی در گفت وگو با خبرنگار شفقنا اظهار داشت: در شرایط سخت و دشوار کنونی و با توجه به ناکارآمدی برخی مسولان لازم است که مردم خود به فکر یکدیگر باشند تا به این وسیله پیوندهای جامعه مدنی تقویت شود.

وی راه های پیشنهادی خود را چنین بیان داشت: از طریق همیاری ها مثل دوره های سختی که ملت ها سعی می کنند تا حدامکان کمک کنند ما نیز از این دوره ها در طول تاریخ ایران بسیار داشته ایم. مردم باید شبکه های افقی(جامعه مدنی) را بین خودشان توسعه بدهند و هر اتفاقی که برای گسترش و تقویت این شبکه ها لازم است را انجام دهند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.