سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » تخریبچی و جانباز جنگ، محمد مهدوی فر به تبعید می رود!...

تخریبچی و جانباز جنگ، محمد مهدوی فر به تبعید می رود!

چکیده :دادگاه بدوی مهدوی فر را به اتهام توهین به رهبری و امام و نشر اکاذیب و نیز ارتباط با دول خارجی محاکمه کرد که در خصوص اتهام توهین در دادگاه انقلاب آران و بیدگل به سه سال زندان و ۴ سال تبعید محکوم شد که مجازات وی در دادگاه تجدیدنظر به دو سال حبس و تبعید تبدیل...


۱۴ اسفند ۹۷  چهار صد و هفدهمین روز حبس  محمد مهدوی فر تخریبچی و غواص، شاعر شعر الفبا و منتقد، در زندان مرکزی اصفهان است. مهدوی فر  تا کنون چندین نامه‌ی انتقادی به رهبری و همچنین سردار سلیمانی نوشته است.
دادگاه بدوی مهدوی فر  را به اتهام توهین به رهبری و  امام  و نشر اکاذیب و نیز ارتباط با دول خارجی محاکمه کرد که در خصوص اتهام توهین در دادگاه انقلاب آران و بیدگل به سه سال زندان و ۴ سال تبعید محکوم شد که مجازات وی در دادگاه تجدیدنظر به دو سال حبس و تبعید تبدیل گردید.
در خصوص ارتباط با دول خارجی به دلیل فقدان ادله تبرئه شده ولی به اتهام نشر اکاذیب در شعبه ۱۰۲ کیفری آران و بیدگل به دو سال حبس و ۴۰ میلیون جریمه نقدی محکوم شد که این حکم اکنون با تائید دادگاه تجدیدنظر قطعیت یافت.
روز گذشته دادگاه به وی اعلام کرده که با گذشت یک سوم از حکم زندان بزودی آزاد می شود اما باید دوسال به شهری دور تبعید شود.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.