سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پیامک تهدیدآمیز برای نمایندگان مجلس: مجلس شورای منافقین هستید...

پیامک تهدیدآمیز برای نمایندگان مجلس: مجلس شورای منافقین هستید

چکیده :امروز در جلسه علنی مجلس، جهانبخش محبی‌نیا، نماینده میاندوآب، گفته برای همه نمایندگان این پیامک فرستاده‌شده: «چه اردوگاه اشرف منافقان در عراق و چه مجلس شورای منافقین در تهران، هیچ فرقی با هم ندارند، فقط به فکر خودتان و آشوب و...


کلمه – گروه خبر: موضوع ارسال پیامک های تهدید آمیز خطاب به نمایندگان مجلس وارد ابعاد تازه‌ای شده و آنان تهدید به قتل شده اند.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در آخرین پیامک هایی که دریافت کرده اند با سازمان منافقین قیاس شده و مجلس شورای اسلامی مجلس شورای منافقین نام گرفته است.

در مجلس قبلی و هنگام تصویب برجام، از آنجاکه اکثریت مجلس را نمایندگان تندرو تشکیل می دادند، نیازی به ارسال پیامک تهدید آمیز نبود و همان کار را بعضی از نمایندگان در داخل مجلس انجام می دادند.

اما اکنون و با توجه به ترکیب مجلس ارسال چنین پیامک های تهدید آمیز در خصوص تصویب پالرمو و همچنین موارد دیگری چون تصویب قانون منع ازدواج کودکان احساس می شود.

امروز در جلسه علنی مجلس، جهانبخش محبی‌نیا، نماینده میاندوآب، گفته برای همه نمایندگان این پیامک فرستاده‌شده: «چه اردوگاه اشرف منافقان در عراق و چه مجلس شورای منافقین در تهران، هیچ فرقی با هم ندارند، فقط به فکر خودتان و آشوب و فتنه‌اید.»

او افزوده که این پیامک از از یک شماره مشخص فرستاده‌شده؛ ۴۹… ۰۹۲۲ و هشدار داده کسی که این پیامک را فرستاده با تی‌ان‌تی می‌آید و عملیات کور و منافقانه می‌کند.

علی‌ لاریجانی از وزارت اطلاعات، خواسته فرستادن پیامک‌های تهدید‌آمیز برای نمایندگان مجلس را پیگیری کند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.