سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » واکنش حسن روحانی به شکایت دادستانی از آذری جهرمی...

واکنش حسن روحانی به شکایت دادستانی از آذری جهرمی

چکیده :طرح این شکایت و مطرح شدن آن از سوی قوه قضاییه واکنش های بسیاری را در فضای مجازی نیز در پی داشت و بعضی از کاربران مطرح کردند که آیا آنها نیز می توانند از دیگر نهادها شکایت کنند تا منجر از انفصال خدمت بعضی از مقامات شود و یا این شکایت ها فقط از جامعه مدنی و نهادهای انتخابی است و نهادهای انتصابی مصون...


کلمه -گروه خبر: صبح امروز حسن روحانی در جمع مدیران وزارت کار به اظهارات روز گذشته‌ی دادستانی در خصوص شکایت از آذری جهرمی گفت: “وزیری که به نفع مردم کار می کند و دستورهای بی ربط را اجرا نمی کند از اینها نمی ترسد. هرچه می خواهند شکایت کنند.

به گزارش کلمه، روز گذشته جاویدنیا معاون دادستان کل کشور با اعلام شکایت از وزیر ارتباطات گفت: “حدود ۲هزار نفر از مردم اهواز و مدعی العموم از وزیر ارتباطات طرح شکایت کرده‌اند که احتمال می رود بعد از بررسی پرونده، حکم انفصال از خدمات دولتی برای وزیر صادر شود. مردم اهواز هم از وزیر ارتباطات و هم مدیران اینستاگرام و تلگرام طرح شکایت کردند.”

وزیر ارتباطات نیز در حاشیه افتتاح آزمایشگاه تستهای ماهواره و در واکنش به شکایت دادستان گفت: “از ۶ صبح تا ۱۱ شب مشغول کاریم تا در شرایط دشوار اقتصادی، گرهی از مشکل مردم باز کنیم. بخصوص بحث توسعه زیرساختهای اشتغال در بخش فناوری اطلاعات، وقتی برای پرداختن به این حواشی نمانده و توجه به این حواشی به سود مردم نخواهد بود.”

طرح این شکایت و مطرح شدن آن از سوی قوه قضاییه واکنش های بسیاری را در فضای مجازی نیز در پی داشت و بعضی از کاربران مطرح کردند که آیا آنها نیز می توانند از دیگر نهادها شکایت کنند تا منجر از انفصال خدمت بعضی از مقامات شود و یا این شکایت ها فقط از جامعه مدنی و نهادهای انتخابی است و نهادهای انتصابی مصون هستند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.