سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » بازجویی اطلاعات اصفهان از غروی، استرداد تجهیزات برده شده...

بازجویی اطلاعات اصفهان از غروی، استرداد تجهیزات برده شده

چکیده :قابل ذکر است که تمام اطلاعات و داده‌های موجود در منابع ذخیرۀ داخلی و خارجی کامپیوترها را کاملاً محو کرده‌اند، و بدین ترتیب، سالها زحمات فرهنگی یک مجموعه را، به طول کامل نابوده کرده‌اند. این در حالیست که هیچ مقام قضائی هم جهت تقدیم شکایت و طلب دادرسی وجود...


اطلاعات اصفهان در خلال سه هفته گزشته، اقدام به مسترد کردن برخی از کتابها و تجهیزات برده شده از منزل سید علی اصغر غروی کرده است.
به گزارش ندای آزادی، تاکنون در سه مرحله اقلامی را بازگردانده‌اند، اما در خلال این اقدام، روز چهار شنبه گذشته مطابق با دهم بهمن ماه جاری، و نیز روز یکشنبه ۱۴/۱۱/۹۷، هر بار، دو ساعت، غروی را مورد بازوجویی قرار داده‌اند.
بیشتر سؤالات مربوط به اعتقادات و نهضت آزادی ایران بوده است. ماموران اطلاعاتی تاکید نموده اند این بازجویی‌ها ادامه خواهد داشت.
قابل ذکر است که تمام اطلاعات و داده‌های موجود در منابع ذخیرۀ داخلی و خارجی کامپیوترها را کاملاً محو کرده‌اند، و بدین ترتیب، سالها زحمات فرهنگی یک مجموعه را، به طول کامل نابوده کرده‌اند. این در حالیست که هیچ مقام قضائی هم جهت تقدیم شکایت و طلب دادرسی وجود ندارد.
یادآور میشود در حمله ی که روز ۱۰ مهر ماه سال جاری به منزل سید علی اصغر غروی عضو شورای مرکزی و مسئول شاخه اصفهان نهضت آزادی ایران و برخی دوستان ایشان توسط نیروهای امنیتی اصفهان صورت گرفت، تعدادی از افراد بازداشت شده بودند.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.