سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » امتناع دو درویش زندانی از حضور در آمار زندان/ تا زمانی که درویشان زندانی تجمیع نشون...

امتناع دو درویش زندانی از حضور در آمار زندان/ تا زمانی که درویشان زندانی تجمیع نشوند در آمار شرکت نمی‌کنیم

چکیده :این دو درویش که پس از حمله روز هفتم شهریور نیروهای گارد زندان فشافویه به درویشان متحصن در تیپ ۳ به میان زندانیان جرایم مواد مخدر و سرقت و قتل منتقل شده‌اند، گفته‌اند مسئولان زندان ۱۵۰ روز است که با وعده دروغین تجمیع درویشان زندانی، آنها را در میان زندانیان بزه‌های اجتماعی زجر...


احمد ایرانی‌خواه و سعید دوراندیش، دو درویش محبوس در سالن ۳ تیپ ۱ زندان فشافویه در نامه‌ای خطاب به مسئولان زندان تهران بزرگ (فشافویه) گفته‌اند تا زمانی که همگی درویشان زندانی در یک بند از زندان فشافویه تجمیع نشوند در آمار زندان شرکت نخواهند کرد.
به گزارش مجذوبان نور، این دو درویش که پس از حمله روز هفتم شهریور نیروهای گارد زندان فشافویه به درویشان متحصن در تیپ ۳ به میان زندانیان جرایم مواد مخدر و سرقت و قتل منتقل شده‌اند، گفته‌اند مسئولان زندان ۱۵۰ روز است که با وعده دروغین تجمیع درویشان زندانی، آنها را در میان زندانیان بزه‌های اجتماعی زجر می‌دهند.
اعتراض دیگر این درویشان به عدم کنترل مسئولان زندان بر ورود مواد مخدر به داخل بند و مصرف آن توسط زندانیان است.
از سوی دیگر ظهر امروز مسئولان زندان تهران بزرگ با نقشه‌ی قبلی و به قصد خارج کردن ایرانی‌خواه و دوراندیش از بند، آنان را به بهانه‌ی اعزام به بهداری به افسرنگهبانی بند فرامی‌خوانند اما این دو درویش با اعلام این که درخواستی مبنی بر اعزام به بهداری نداشته‌اند از بند خارج نمی‌شوند.
گفته می‌شود خودداری این دو درویش در خروج از بند به توهین، تهدید و فحاشی افسرنگهبانان زندان منجر شده است.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.