سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » حسن آقامیری روحانی معروف، از خلع لباس خود خبر داد...

حسن آقامیری روحانی معروف، از خلع لباس خود خبر داد

چکیده :آقامیری در گفت و گو با همشهری جوان در مورد خود گفته بود: "من نه جزو گروهی هستم،نه جزو دسته‌ای. نه ارادتی به جناحی دارم ،نه به هیچ آدم بانفوذی. طبیعیه وقتی شما اظهارنظری میکنی که تخریب نسبت به اشخاص توش نیست ، کی میتونه با شما برخورد کنه؟ یکی از شعارهای این انقلاب، آزادی بیان بوده . من هم که نه اعتقادی به جناح های سیاسی مطرح در کشور دارم و نه حرفهام از جنس مطالبی هست که سیاسیون بیان میکنند یعنی حرف‌های من یک سیاست نیست، یک...


حسن آقای میری روحانی معروف در شبکه اجتماعی اینستاگرام، از خلع لباس دائمی خود خبر داد.

او در اینستاگرام خود که ۱٫۳ میلیون نفر دنبال‌کننده دارد، نوشت با شکایت دادستان ویژه‌ی تهران و به حکم قاضی شعبه دوم کیفری در دادگاه ویژه به ریاست دادستان کل کشور به خلع لباس دائم محکوم شده است.

متن پست اینستاگرامی او از این قرار است:

“خلع لباس”

بعد از ده پانزده سال بردن و آوردن و بازداشت کردن و ریختن تو محل کار و انفردای و…

با شکایت دادستان ویژه ی تهران و به حکم قاضی شعبه دوم کیفری در دادگاه ویژه به ریاست دادستان کل کشور اقای منتظری بالاخره آقایون حکمشون رو صادر کردند

دو سال زندان که البته لطف کردند ۵ سال تعلیقش کردند و خلع لباس دائم

خوب موفق باشید.”

آقا میری با پادکست‌ها و ویدئوهای کوتاهش در اینستاگرام و تلگرام شهره شد و حرف‌های -گاه- تند و تیزش با سبک بیان منحصربفرد، بین جوان‌ها دست به دست شد.

آقامیری در گفت و گو با همشهری جوان در مورد خود گفته بود: “من نه جزو گروهی هستم،نه جزو دسته‌ای. نه ارادتی به جناحی دارم ،نه به هیچ آدم بانفوذی. طبیعیه وقتی شما اظهارنظری میکنی که تخریب نسبت به اشخاص توش نیست ، کی میتونه با شما برخورد کنه؟ یکی از شعارهای این انقلاب، آزادی بیان بوده . من هم که نه اعتقادی به جناح های سیاسی مطرح در کشور دارم و نه حرفهام از جنس مطالبی هست که سیاسیون بیان میکنند یعنی حرف‌های من یک سیاست نیست، یک اعتقاده.”

خبرگزاری های جریان اصول گرا چون فارس باوی مخالف بوده و مطالبی را علیه وی منتشر می کردند. منبرها و روضه های میری طی یک سال اخیر شلوغ شده و بیشتر جوانان منبرها و روضه های وی را به دیگران ترجیح میداده اند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.