سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » سردار کارگر راویان جنگ را تهدید کرد...

سردار کارگر راویان جنگ را تهدید کرد

چکیده :رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در سخنانی مدعی شد: ابلاغیه‌ای به دستگاه‌های مختلف ارسال شده مبنی بر این‌که پاسخگویی به شبهات و ابهامات مربوط به دفاع مقدس وظیفه‌ی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس است و ‌هرکس دفاع مقدس را تحریف کند مجرم شناخته می‌شود و‌ برابر مقررات با فرد متخلف برخورد خواهد شد.هرکس بخواهد دفاع مقدس را تحریف کند باید جلوی آن ایستاد؛ به همین منظور بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌‌های دفاع مقدس به‌عنوان مدعی‌العموم دفاع مقدس در برابر تحریف‌کنندگان دفاع مقدس...


رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در سخنانی مدعی شد: ابلاغیه‌ای به دستگاه‌های مختلف ارسال شده مبنی بر این‌که پاسخگویی به شبهات و ابهامات مربوط به دفاع مقدس وظیفه‌ی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس است و ‌هرکس دفاع مقدس را تحریف کند مجرم شناخته می‌شود و‌ برابر مقررات با فرد متخلف برخورد خواهد شد.هرکس بخواهد دفاع مقدس را تحریف کند باید جلوی آن ایستاد؛ به همین منظور بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌‌های دفاع مقدس به‌عنوان مدعی‌العموم دفاع مقدس در برابر تحریف‌کنندگان دفاع مقدس می‌ایستد.

به گزارش کلمه، این روزها و خصوصا همزمان با عملیات کربلای ۴ و ۵ روایت های مختلفی از هشت سال دفاع مقدس و نقد مدیریت اشتباه بعضی از فرماندهان آن زمان جنگ منتشر می شود که باعث واکنش هایی نیز گشته است .

به طور مثال محسن رضایی در دفاع از خود عملیات کربلای ۴ با صدها نفر کشته را عملیات فریب خواند، اظهار نظری که با واکنش بسیاری خصوصا رزمندگان دفاع مقدس مواجه شد.

به نظر می رسد حال که بعضی از فرماندهان جنگ نتوانسته اند پاسخی برای اقناع افکار عمومی در خصوص مدیریت آن زمان خود داشته باشند، چون همیشه کار به تهدید، شکایت و ارعاب رسیده است.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.