سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

آقای واعظی سلام بر شما

چکیده :گاهی انسان در سختی ها و گرفتاری به فکر کمک گرفتن از دیگران می افتد و بعد از رفع گرفتاری؛ فراموش می کند که چه بوده و که بوده و ..... امید است گرفتاری هایتان کاملاً مرتفع شده باشد، اگر همین مقدار را از دار دنیا میخواستید که الحمدالله بدست آورده اید و به منصب رسیده اید که حتی در خواب هم نمی...


علیرضاکفایی

آورده اند؛ افرادی بوده و هستند و انشاءالله در آینده نباشند که وقتی کار و اموراتشان با یاری دیگران به انجام می رسید، یاری کنندگان را فراموش می کردند، یا از تکبر یا از نادانی و شاید غفلت و شاید هم مامور هستند و به زعم خود معذور!

گاهی انسان در سختی ها و گرفتاری به فکر کمک گرفتن از دیگران می افتد و بعد از رفع گرفتاری؛ فراموش می کند که چه بوده و که بوده و ….. امید است گرفتاری هایتان کاملاً مرتفع شده باشد، اگر همین مقدار را از دار دنیا میخواستید که الحمدالله بدست آورده اید و به منصب رسیده اید که حتی در خواب هم نمی دیدید.

خدای عزوجل می فرماید: «کسی که از مردم تشکر نکند؛ از خدا تشکر نکرده است»

ما که یا در حصریم! و یا در حبسیم! و یا در ممنوعیت!، که همه افتخار است، هیچ هم نخواسته ایم، تشکر شما را، شکر خدا؛ نه خواسته ایم و نه می خواهیم که وبال! است و بر آن افتخارات لکه سیاهی خواهد شد.

اکنون که خرتان از پل گذشته یادتان رفته روزگار سائلی را؟سرسنگین شده اید.

تکرار! می کنم دستور قرآنی را که فرمود: بر آنها سلام! فرستید. امیدوارم این تکرار! مانند آن تکرار ها! فراموش نشود. سلام بر شما


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.