سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » واکنش کیهان به ادعای شکنجه اسماعیل بخشی: انکار و تمسخر...

واکنش کیهان به ادعای شکنجه اسماعیل بخشی: انکار و تمسخر

چکیده :این روزنامه درحالی بخشی را متهم به دروغگویی می کند که قوه قضاییه، دولت و مجلس تحت فشار افکار عمومی نسبت به این مساله ورود پیدا کرده و حتی استاندار خوزستان مجبور شد موضع خود نسبت به انکار شکنجه‌ در زندان را تغییر...


روزنامه‌ی کیهان در مقابل نامه‌ی اسماعیل بخشی در خصوص شکنجه‌های اعمال شده بر او همان رویه‌ی‌ای را در پیش گرفت که در تمامی این سالها در مقابل فعالین مدنی و سیاسی داشته است.
این روزنامه که خود بخشی از جریان سرکوبگر و تندرو را  هدایت می کند و  البته در گذشته مدیر مسئول این روزنامه خود از بازجوهای زندان اوین بوده است، با متنی تمسخر آمیز اظهارات بخشی را دروغ خواند.
این روزنامه درحالی بخشی را متهم به دروغگویی می کند که قوه قضاییه، دولت و  مجلس تحت فشار افکار عمومی نسبت به این مساله ورود پیدا کرده و حتی استاندار خوزستان مجبور شد موضع خود نسبت به انکار شکنجه‌ در زندان را تغییر دهد.
روزنامه‌ی کیهان در ستون گفت و شنود خود به طنز در باره‌ی اسماعیل بخشی مدعی شده است:
گفت: یکی از بازداشتی‌های ماجرای شرکت هفت‌تپه که بعد از بررسی‌های اولیه آزاد شده و به سر کار خود بازگشته است، یکماه بعد از آزادی ادعا کرده که او را شکنجه
کرده‌اند!
گفتم: اگر شکنجه‌ای در کار بوده می‌تواند شکایت کند ولی شکنجه برای چه؟! و منظورش از شکنجه چه بوده است؟! و اصلا چرا یکماه بعد از آزادی احساس کرده که شکنجه شده است؟!
گفت: چه عرض کنم؟!
گفتم: شخصی با آتش سیگار چند جای پالتویش را سوراخ کرد و نزد مرحوم آیت‌الله کاشانی رفت و گفت؛ ملاحظه بفرمائید! بنده در جریان ۲۸ مرداد اینهمه تیر خورده‌ام! آیت‌الله کاشانی گفت؛ با اینهمه تیری که خورده‌ای چرا هنوز زنده‌ای؟ و اصلا چرا در گرمای شدید مردادماه پالتو پوشیده بودی؟!

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.