سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خوزستان مدعی شد: بازداشت کارگر گروه ملی به دلیل ...

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خوزستان مدعی شد: بازداشت کارگر گروه ملی به دلیل فعالیت تشنج‌آمیز در فضای مجازی

چکیده :دادستان خوزستان در حالی مدعی میشود که کارگر بازداشتی در حال متشنج کردن فضای اعتراضات بوده که کارگران فولاد خوزستان هنوز به خواسته های خود نرسیده‌اند و اعتراضاتشان در خصوص مسائل صنفی کماکان ادامه دارد. همچنین طی چند روز اخیر، اسماعیل بخشی کارگر بازداشتی مجموعه صنعتی نیشکر هفت تپه، پس از آزادی از زندان نامه‌ای را منتشر کرد که در آن شرح شکنجه های رفته بر خود را داده بود....


دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خوزستان با تایید خبر بازداشت یکی از کارگران گروه ملی فولاد، مدعی شد: این فرد در فضای مجازی فعالیت‌هایی می‌کرد که به زعم ما داشت دوباره جو را متشنج می‌کرد.
حسینی‌پویا با اشاره به شرایط کارگران بازداشتی گروه ملی فولاد ایران، بیان کرد: کارگران آزادشده همگی با قرار کفالت و فیش کارگری آزاد شده‌اند. بقیه نیز به زودی آزاد می‌شوند.
دادستان خوزستان در حالی مدعی میشود که کارگر بازداشتی در حال متشنج کردن فضای اعتراضات بوده که کارگران فولاد خوزستان هنوز به خواسته های خود نرسیده‌اند و  اعتراضاتشان در خصوص مسائل صنفی کماکان ادامه دارد.
همچنین طی چند روز اخیر، اسماعیل بخشی کارگر بازداشتی مجموعه صنعتی نیشکر هفت تپه، پس از آزادی از زندان نامه‌ای را منتشر کرد که در آن شرح شکنجه های رفته بر خود را داده بود.
اما دادستان خوزستان که نگران تشنج در فضای مجازی است و اقدام به بازداشت یک کارگر معترض دیگر می کند هنوز در این باره توضیحاتی نداده است.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.