سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

کارگران مظلوم را متهم نکنید

چکیده :مسولان اجرایی استان به وظایف خود عمل کنند و خود را در جایگاه سخنگوی قوه قضاییه و وزارت اطلاعات و گروه حقیقت‌یاب قرار ندهند. اکنون وزارت اطلاعات در مظان اتهام است و فعالان مدنی و سیاسی و حقوق‌دانان و دانشجویان سراسر کشور و حتا بسیج دانشجویی دانشگاه اهواز خواستار پاسخگویی وزارت اطلاعات هستند، مسولان استان، جانبدارانه، یکطرفه و به نفع اداره اطلاعات قضاوت...


محمد کیانوش‌راد:

کمیته حقیقت‌یابِ مجلس شورای اسلامی و کمیسیون اصل ۹۰، باصلاحیت‌ترین نهاد برای کشفِ حقیقت ماجرا و اعلام صحت و سقم ادعای اسماعیل بخشی است.

مسولان اجرایی استان به وظایف خود عمل کنند و خود را در جایگاه سخنگوی قوه قضاییه و وزارت اطلاعات و گروه حقیقت‌یاب قرار ندهند. اکنون وزارت اطلاعات در مظان اتهام است و فعالان مدنی و سیاسی و حقوق‌دانان و دانشجویان سراسر کشور و حتا بسیج دانشجویی دانشگاه اهواز خواستار پاسخگویی وزارت اطلاعات هستند، مسولان استان، جانبدارانه، یکطرفه و به نفع اداره اطلاعات قضاوت نکنند.

برخی مسئولان می‌توانند با دروغ‌های شاخ‌دار اعلام کنند که در جمهوری اسلامی، نه تنها هیچ ضرب و شتم و اذیت و آزاری وجود نداشته است که حتا هیچ زندانی سیاسی و عقیدتی هم نداشته و نداریم.بحران کارگری ایجاد شده در خوزستان، توطئه دشمن نبود. کارگران مظلوم را متهم نکنند. ضعف و بی‌خیالی مدیریت سیاسی، علت تداوم اعتراضات کارگری بود.

امتداد


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.