سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » تکرار دروغ های همیشگی از تریبون‌ها در نه دی...

تکرار دروغ های همیشگی از تریبون‌ها در نه دی

چکیده : روز نه دی تبدیل به روز تکرار دروغهای نه سال شده است. دروغهایی که طی این چند سال از تریبون های مختلف از جمله مجلس تکرار می شود. دروغ هایی که توسط فرماندهان سپاه گفته شده و دروغ های که قاضیان قوه قضاییه آن را گسترش می...


کلمه – گروه خبر: روز نه دی تبدیل به روز تکرار دروغهای نه سال شده است. دروغهایی که طی این چند سال از تریبون های مختلف از جمله مجلس تکرار می شود. دروغ هایی که  توسط فرماندهان سپاه گفته شده و دروغ های که قاضیان قوه قضاییه آن را گسترش می دهند.
کریمی قدوسی، نماینده مشهد صبح امروز در تریبون مجلس درباره ۹ دی و حوادث سال ۸۸ سخن گفت و چون همیشه دروغ های خویش را تکرار کرد.
کریمی قدوسی در بخشی از نطق خود ادعای دیدار سیدمحمد خاتمی و ملک عبدالله را بار دیگر تکرار کرد. دیداری که محتویات آن تا کنون چندین بار به دروغ توسط دیگر افرادی چون سردار نقدی گفته شده  و البته هیچ گاه دادستانی در آن باره درخواست ارائه مستندات نداده است.
کریمی‌قدوسی در پایان نطق خود  نیز مدعی شد که اسناد فتنه را تقدیم ریاست جلسه می‌کند تا آن را مطالعه کند.
این مطلب البته با کنایه علی مطهری که ریاست جلسه را بر عهده داشت مواجه شد. او پس از دریافت اسناد  گفت: البته مشکلی این است که شما بنده را فتنه‌گر می‌دانید. همین صحبت‌های مطهری خنده برخی نمایندگان مجلس را به دنبال داشت.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.