سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » درباره انتشار یک فیلم دو دقیقه ای؛ میرحسین بر روی «خط قرمزش» که «حق مردم» بود ایست...

درباره انتشار یک فیلم دو دقیقه ای؛ میرحسین بر روی «خط قرمزش» که «حق مردم» بود ایستادگی کرد

چکیده :اما کاش فیلم کامل این دیدار و دیدار رهبری با نمایندگان کاندیداها منتشر شود تا بدانیم ادعای آقایان #میرحسین_موسوی و #مهدی_کروبی بر چه اساس بود و واکنش رهبری به اتفاقات اسف‌بار فردای انتخابات۸۸ چه...


بابک قناد

فیلمی به عنوان «بیانات منتشر نشده رهبر انقلاب در روز ۳۰تیر ۸۸» منتشر شده. فیلمی که نکات جالبی داره:

۱. نکته جالب محو کردن تصویر افرادیست که در این فیلم مخاطب بیانات رهبری هستند، گویی این دیدار در روز ۳۰تیر ۸۸، شنبه سیاه، اتمام حجت و البته مجوزی بود برای اتفاقاتی که در طی روز به وقع پیوست.

۲. رهبری می‌فرمایند: «دعوت مردم به نافرمایی، به شورش، به استناد اینکه انتخابات تقلب شده.» وانگهی گزارش حمله به #کوی_دانشگاه ، به رگبار بستن مردم در روز ۲۵خرداد، #بازداشت های گسترده بعد از انتخابات و اعتراض آرام و میلیونی در روز ۲۵خرداد و روزهای بعد به رهبری ارائه نشده است.

۳. رهبری می‌فرمایند: «شما از کجا فهمیدید در انتخابات تقلب شد؟ چه دلیلی اقامه شد؟» انگار رهبری جلسه‌ای که روزهای قبل با نمایندگان کاندیداها داشتند و صحبت‌های مطرح شده را مدنظر قرار ندادند.

#میرحسین_موسوی #مهدی_کروبی

۴. رهبری میفرمایند: «همون عصر شنبه که ایشون [ #میرحسین_موسوی ] ظهرش اطلاعیه داد [شنبه ۲۳خرداد] شخصی رو پیش ایشون فرستادم،‌گفتم حالا یه تنبهی به ایشون میدیم، ایشون فورا عقب می‌کشه» اما #میرحسین بر روی «خط قرمزش» که «حق مردم» بود ایستادگی کرد.

۷. در انتها هم خواندن روایت این دیدار به کتاب «فتنه تغلب» حواله داده می‌شود.

اما کاش فیلم کامل این دیدار و دیدار رهبری با نمایندگان کاندیداها منتشر شود تا بدانیم ادعای آقایان #میرحسین_موسوی و #مهدی_کروبی بر چه اساس بود و واکنش رهبری به اتفاقات اسف‌بار فردای انتخابات۸۸ چه بود.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.