سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » دانشجویان تجمع‌کننده در دانشگاه آزاد علوم تحقیقات درخواست‌های خود را اعلام کردن...

دانشجویان تجمع‌کننده در دانشگاه آزاد علوم تحقیقات درخواست‌های خود را اعلام کردند/ عدم حضور مسئولان دانشگاه آزاد در میان دانشجویان

چکیده :در این تجمع که از ساعت ۱۰ صبح امروز آغاز شده است، تجمع کنندگان با خواندن شعر یار دبستانی من و ذکر فاتحه و صلوات یاد دانشجویان جانباخته در سانحه واژگونی اتوبوس را گرامی داشتند. دانشجویان حضور فوری مسئولان در محل تجمع را خواستار شدند و اعلام کردند تا زمان حضور یکی مسئولان رده بالای دانشگاه آزاد به تجمع خود ادامه می دهند. آنها هم اکنون در حال حرکت به سمت محل سانحه...


دانشجویان تجمع‌کننده در دانشگاه آزاد علوم تحقیقات درخواست‌های خود را اعلام کردند. خواسته‌ی این دانشجویان به شرح زیر است:

استعفا و عذرخواهی سرپرست واحد علوم و تحقیقات و رئیس دانشگاه آزاد.

عذرخواهی رسمی در تریبون رسمی توسط سرپرست واحد و رئیس دانشگاه.

ساخت یادبود برای عزیزان از دست رفته.

استقرار همیشگی اورژانس در محل دانشگاه.

نوسازی ناوگان اتوبوسرانی و تعیین سرعت مجاز و نصب برگه معاینه فنی در اتوبوس و بررسی آن در بازه‌های زمانی کوتاه و استخدام راننده‌های باصلاحیت.

ساخت حفاظ برای جلوگیری از ریزش کوه و نصب گاردریل در طول مسیر.

رایگان شدن یا حداقل کم شدن هزینه آژانس‌ها تا هنگامی که نوسازی ناوگان و حفاظت مسیرها تامین شود.

نظارت بهداشتی مداوم بر بوفه‌ها و راه اندازی بوفه سرپوشیده ابن سینا.

تعویق امتحانات به دلیل مناسب نبودن اوضاع روحی دانشجویان.

در این تجمع که از ساعت ۱۰ صبح امروز آغاز شده است، تجمع کنندگان با خواندن شعر یار دبستانی من و ذکر فاتحه و صلوات یاد دانشجویان جانباخته در سانحه واژگونی اتوبوس را گرامی داشتند. دانشجویان حضور فوری مسئولان در محل تجمع را خواستار شدند و اعلام کردند تا زمان حضور یکی مسئولان رده بالای دانشگاه آزاد به تجمع خود ادامه می دهند. آنها هم اکنون در حال حرکت به سمت محل سانحه هستند.

قابل ذکر است که مسولین دانشگاه آزاد در تجمع دانجشویان حضور نیافتند علی رغم شکل گیری تجمع خودجوش دانشجویان واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد و خانواده ی برخی کشته شدگان از صبح امروز مسولین دانشگاه آزاد در بین معترضین حضور نیافتند. یکی از محورهای اعتراضات دانشجویان حضور مسولین ارشد دانشگاه است.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.