سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

دغدغه های یک دادستان!

چکیده : ای کاش قوه قضاییه به جای بازرس فرستادن به تئاتر و این همه نگرانی بابت حجاب بازیگران، کمی به فکر وظایف اصلی خود بودند و بازرسان را به نهادهای حکومتی و دولتی می فرستاند تا شاهد این همه فساد و ناکارآمدی در کشور...


کلمه – گروه خبر: دادستان عمومی تهران مدعی شد: در هفته گذشته برای دیدن تئاتر بینوایان بدون اطلاع قبلی ۲بار بازرس فرستادیم. گزارش های مکتوب به ما ارائه کرده اند. متأسفانه نتیجه بازرسی ها این است که  حجاب در این تئاتر وضعیت مناسبی ندارد. از سوی دیگر تبلیغات ضد دینی انجام می شود. در این تئاتر پرچم کشور فرانسه برافراشته بوده است. نوع رفتار هنرپیشه ها در این نمایش مناسب نبوده است.
نکته نخست آنکه دادستان عمومی تهران دقت نکرده که تئاتر بی نوایان نوشته‌ی ویکتور هوگو مربوط به کشور فرانسه و بخشی از آن نیز به انقلاب آن کشور مربوط می شود و قطعا بازیگران نمی توانند پرچم کشور دیگری را در آن ئتاتر در دست گیرند.
نکته دیگر نیز، ای کاش قوه قضاییه به جای بازرس فرستادن به تئاتر و این همه نگرانی بابت حجاب بازیگران، کمی به فکر وظایف اصلی خود بودند و بازرسان را به نهادهای حکومتی و دولتی می فرستاند تا شاهد این همه فساد و ناکارآمدی در کشور نباشیم.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.