سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » خانواده دوتابعیتی‌های زندانی: آمریکا ویزای فرزندان مقا‌م‌های ایران را لغو کند...

خانواده دوتابعیتی‌های زندانی: آمریکا ویزای فرزندان مقا‌م‌های ایران را لغو کند

چکیده :تلویزیون ان‌بی‌سی آمریکا گزارش‌داده‌ خانواده‌های‌ شهروندان آمریکایی که در ایران زندانی هستند در نامه‌ای از دولت دونالدترامپ، خواسته‌اند ویزای اقامت فرزندان مقام‌های بلندپایه ایرانی در آمریکا را لغو کند؛ فهرست فرزندان برخی مقام‌های بلندپایه کشورمان که گویا فرزندان‌شان در آمریکا کار یا تحصیل می‌کنند، همراه‌نامه...


تلویزیون ان‌بی‌سی آمریکا گزارش‌داده‌ خانواده‌های‌ شهروندان آمریکایی که در ایران زندانی هستند در نامه‌ای از دولت دونالدترامپ، خواسته‌اند ویزای اقامت فرزندان مقام‌های بلندپایه ایرانی در آمریکا را لغو کند؛ فهرست فرزندان برخی مقام‌های بلندپایه کشورمان که گویا فرزندان‌شان در آمریکا کار یا تحصیل می‌کنند، همراه‌نامه بوده.

به گزارش روزآرزو نزار زکای لبنانی، ژیا‌ئو وانگ چینی، و باقر و سیامک نمازی، پدر و پسر ایرانی، چهارشهروند آمریکا هستند که احتمالا این نامه را نوشته‌اند.

همچنین شش خانواد‌ه‌ زندانی دو تابعیتی در نامه‌ای از سران کشورهای جهان خواسته‌اند تا با برای آزادشدن این زندانیان به ایران فشار آورده‌شود.

این نامه را خانواده‌های رابرت لوینسون، مامور پیشین پلیس فدرال آمریکا، نزار زاکا، سعید ملک‌پور، دارای اقامت کانادا، کامران غدیری، ایرانی استرالیایی، احمدرضا جلالی، و سیامک نمازی امضا کرده‌اند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.