سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » علی لاریجانی دبیر خانه شورای امنیت ملی را مسئول رفع حصر اعلام کرد...

علی لاریجانی دبیر خانه شورای امنیت ملی را مسئول رفع حصر اعلام کرد

چکیده :علی لاریجانی رئییس مجلس شورای اسلامی در نشست خبری صبح امروز خود در پاسخ به سوالی در خصوص حل مسائل سال ۸۸گفت: اینکه در شرایط فعلی وفاقی بین همه کسانی که به انقلاب علاقه دارند، صورت بگیرد، الزامی است. دبیرخانه شورای عالی امنیت برای پایان دادن به مسائل سال ۸۸ بررسی هایی را انجام داده...


کلمه – گروه خبر: علی لاریجانی رئییس مجلس شورای اسلامی در نشست خبری صبح امروز خود در پاسخ به سوالی در خصوص حل مسائل سال ۸۸گفت: اینکه در شرایط فعلی وفاقی بین همه کسانی که به انقلاب علاقه دارند، صورت بگیرد، الزامی است. دبیرخانه شورای عالی امنیت برای پایان دادن به مسائل سال ۸۸ بررسی هایی را انجام داده است.

طی چند سال گذشته و خصوصا در ایام انتخابات سال ۹۶ یکی از مطالبات اصلی مردم در همایش‌های انتخاباتی حسن روحانی رفع حصر از میرحسین موسوی، مهدی کروبی و زهرا رهنور بود.

اما طی این سالها، جز برداشتن محدودیت های اندک برای محصورین، و ایجاد شرایطی چون ملاقات های بدون محدودیت زمانی با فرزندان هنوز گام عملی در خصوص رفع حصر صورت نگرفته است.

بیش از پنج سال است که هر مقام مسئولی در خصوص رفع گفت و گو کرده، موضوع را به شورای عالی امنیت ملی ارجاع داده است و پاسخ نیز همیشه تکراری بوده، این مساله در دست بررسی است.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.