سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » کواکبیان: به چه حقی حکم شهردار تهران را نگه داشته اند...

کواکبیان: به چه حقی حکم شهردار تهران را نگه داشته اند

چکیده :بپذیریم در کشور با وجود حداقل ۱۵ میلیارد دلار قاچاق کالا، ۱۴ هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی، املاک نجومی، سلطان های سکه، شکر و دلار حتما پولشویی در کشور وجود دارد، لذا دستگاه قضایی تمام قد و دستگاه اجرایی با تمام وجود قانون مبارزه با پولشویی را اجرا...


نماینده مردم تهران در مجلس بر ضرورت حمایت از فرماندهان دستگاه دیپلماسی کشور تاکید کرد و گفت: پولشویی در کشور وجود دارد و دستگاه های اجرایی و قضایی باید مبارزه با آن را جدی بگیرند.

به گزارش ایرنا، مصطفی کواکبیان در نطق میان دستور جلسه امروز سه شنبه مجلس، اظهار داشت: در این وانفسای عالم مکاره دیپلماسی و روابط بین الملل باید دست به دست هم داده و به جای تضعیف فرماندهان دستگاه دیپلماسی از شجاعت و دانایی آنها در عرصه سیاست خارجی تجلیل کنیم.

وی افزود: بپذیریم در کشور با وجود حداقل ۱۵ میلیارد دلار قاچاق کالا، ۱۴ هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی، املاک نجومی، سلطان های سکه، شکر و دلار حتما پولشویی در کشور وجود دارد، لذا دستگاه قضایی تمام قد و دستگاه اجرایی با تمام وجود قانون مبارزه با پولشویی را اجرا کنند.

نماینده مردم تهران در ادامه به تعلل در صدور حکم شهردار تهران اشاره کرد و گفت: به چه حقی این حکم نگه داشته شده در حالی که پیش از این به صورت استمزاجی نظرخواهی شده و شهردار منتخب تأیید شده بود.

کواکبیان اضافه کرد: همچنین دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی اعلام کردند حناچی هیچ مشکل امنیتی و اطلاعاتی و هیچ فساد اخلاقی و اقتصادی نداشته است، ضمن اینکه وی اهل جبهه و جنگ است.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس خاطرنشان کرد: این روزها برخی سایت ها و خبرگزاری های مدعی اصولگرایی علیه اصلاح طلبان کلیپ می سازند و صحبت هایی می کنند اما هیچ کس از ما دفاع نمی کند.

 

 

 


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.