سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پس از محیط زیستی ها نوبت به احضار و بازداشت فعالان حوزه کنترل جمعیت رسید...

پس از محیط زیستی ها نوبت به احضار و بازداشت فعالان حوزه کنترل جمعیت رسید

چکیده :از سویی وابستگان به سپاه، اطلاعات موشکی را به راحتی در اختیار بیگانگان می گذارند و روسای دفتر مقامات نظامی جاسوسی می کنند و نتانیاهو به راحتی به اسناد ایران دسترسی پیدا می کند و در مجموع اطلاعات نظامی و امنیتی از طریق خود امنیتی ها و نظامی ها به خارج از کشور فرستاده می شود و در مقابل فعالان مدنی، اجتماعی، دانشمندان و ... بازداشت می شوند . کم کم در خبرها می خوانیم نانواها و قصاب ها و رفته گران و ... نیز به خاطر نفوذ بازداشت...


کلمه – گروه خبر: خبرگزاری های وابسته به نهادهای امنیتی مدعی شده اند که یکی از نهادهای امنیتی کشور با همکاری دستگاه قضائی تعدادی از “عناصر نفوذی” در حوزه کنترل جمعیت را بازداشت و احضار کرده است.

خبرگزاری فارس نزدیک به سپاه، با انتشار خبر فوق مدعی شده است که “این افراد با اقدامات شبکه‌ای خود، پدر پوشش فعالیت‌های علمی اقدام به نفوذ در دستگاههای مختلف حاکمیتی کرده‌اند.”

ادعا شده، این افراد با نفوذ در برخی نهادها مانند وزارت علوم، وزارت بهداشت، مرکز پژوهش های مجلس، سازمان برنامه و بودجه، مرکز آمار، مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری و… اقدام به ممانعت از تحقق صحیح سیاست های کلی نظام می‌کردند.

به نظر می رسد که بازداشتی های پروژه‌ی نفوذ روز به روز گسترده تر شده و کم کم دایره بازداشت ها به دیگر اصناف نیز برسد. پروژه‌ای که روزگاری با بازداشت روزنامه نگاران، فعالان سیاسی، تشکل های غیر مردمی و ..همراه بود امروز به فعالان محیط زیستی و جمعیت شناسان رسیده است.

البته مشخص نیست چطور این محققان با حضور در نهادهای نام برده، در حال نفوذ بوده و چه اطلاعاتی را رد و بدل و یا جلوی کدام سیاست های کلی نظام را می‌گرفته‌اند، هرچند که وقتی فعال محیط زیستی می تواند با عکس گرفتن از یوز نفوذ کند، حتما جمعیت شناس نیز راهی برای نفوذ پیدا می کند.

حال اینکه این سیاست های کلی نظام چه هستند نیز خود جای سوال دارد، در حالیکه سیاست های کلی نظام در حوزه اقتصاد و فرهنگ بی نفوذ شکست خورده، فریاد کارگران و معلمان و دیگر اصناف بلند است و کشور در بحران بسر می برد، این افراد کدام سیاست کلی را میخواستند شکست دهند؟

از سویی وابستگان به سپاه، اطلاعات موشکی را به راحتی در اختیار بیگانگان می گذارند و روسای دفتر مقامات نظامی جاسوسی می کنند و نتانیاهو به راحتی به اسناد ایران دسترسی پیدا می کند و در مجموع اطلاعات نظامی و امنیتی از طریق خود امنیتی ها و نظامی ها به خارج از کشور فرستاده می شود و در مقابل فعالان مدنی، اجتماعی، دانشمندان و … بازداشت می شوند . کم کم در خبرها می خوانیم نانواها و قصاب ها و رفته گران و … نیز به خاطر نفوذ بازداشت شدند.

 


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.