سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » زلزله با بزرگای ۶.۵ ریشتر کرمانشاه را لرزاند...

زلزله با بزرگای ۶.۵ ریشتر کرمانشاه را لرزاند

چکیده :مرکز لرزه‌نگاری جهانی، کانون زمین‌لرزه را در مرز کرمانشاه و کردستان عراق اعلام کرده است. شدت زمین‌لرزه امشب کرمانشاه به حدی بوده که در استان‌های بغداد، سلیمانیه، کرکوک، صلاح‌الدین، الانبار، دیالی، ذیقار، کربلا و نجف، عراق و کویت هم احساس شد و گفته می‌شود بیش از نیم دقیقه آن مناطق را به لرزه در آورده...


زلزله با بزرگای ۶.۵ ریشتر ساعت ٢٠:٠٧ یکشنبه ۴-٩-٩٧ استان کرمانشاه را لرزاند
کمی پس از زلزله هلال احمر، ۶ تیم به کانون زمین لرزه از گیلان غرب و قصر شیرین اعزام کرد. مرتضی سلیمی، رییس امداد و‌نجات نیز اعلام کرد که زلزله در مناطقی اتفاق افتاده است که به تازگی و پس از زلزله سال گذشته، بازسازی شده است.
مرکز لرزه‌نگاری جهانی، کانون زمین‌لرزه را در مرز کرمانشاه و کردستان عراق اعلام کرده است. شدت زمین‌لرزه امشب کرمانشاه به حدی بوده که در استان‌های بغداد، سلیمانیه، کرکوک، صلاح‌الدین، الانبار، دیالی، ذیقار، کربلا و نجف، عراق و کویت هم احساس شد و گفته می‌شود بیش از نیم دقیقه آن مناطق را به لرزه در آورده است.
همچنین کمی پس از پس لرزه‌های اولیه، پس لرزه ۵٫۲ ریشتری در مناطق زلزله زده گزارش شد.
سخنگوی اورژانس کشور نیز گفت: تاکنون چهل نفر در شهرهای سرپل ذهاب وقصر شیرین مراجعه سرپایی به اورژانس داشتند. این افراد غالبا هنگام فرار دچار مصدومیت شدند. سر پل ذهاب و ثلاث باباجانی مصدومیت جدی و تلفات جانی نداشته است.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.