سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » درخواست سیدمحمد خاتمی از فرهاد میثمی برای پایان اعتصاب غذا...

درخواست سیدمحمد خاتمی از فرهاد میثمی برای پایان اعتصاب غذا

چکیده :سلام مرا به بانوی بزرگوار، مادر گرانقدر آقای دکتر فرهاد میثمی برسانید و آرزوی مرا برای آزادی ایشان اعلام کنید. در این موقعیت آنچه اولویت دارد حفظ سلامت ایشان است که ان‌شاالله باید در خدمت مردم و کشور باشند. اعتصاب غذای ایشان موجب نگرانی نسبت به سلامت ایشان شده است. امیدوارم با توجه به درخواست انبوهی از مردم اعتصاب خود را بشکند. و نیز امید دارم که به خواسته ایشان با عدالت و منطق رسیدگی و نسبت به حق و حرمت همه افراد نهایت اهتمام سبب...سیدمحمد خاتمی در پیامی با ابراز امیدواری از اینکه فرهاد میثمی در زندان اوین بنا به درخواست انبوه مردم به اعتصاب غذای خود پایان دهد، خواستار رسیدگی به حقوق وی شده است.
به گزارش امتداد، رییس جمهور اسبق کشورمان در یادداشتی که در اختیار امتداد قرار گرفته، خطاب به مادر این زندانی سیاسی نوشته است:
سلام مرا به بانوی بزرگوار، مادر گرانقدر آقای دکتر فرهاد میثمی برسانید و آرزوی مرا برای آزادی ایشان اعلام کنید. در این موقعیت آنچه اولویت دارد حفظ سلامت ایشان است که ان‌شاالله باید در خدمت مردم و کشور باشند. اعتصاب غذای ایشان موجب نگرانی نسبت به سلامت ایشان شده است.
امیدوارم با توجه به درخواست انبوهی از مردم اعتصاب خود را بشکند. و نیز امید دارم که به خواسته ایشان با عدالت و منطق رسیدگی و نسبت به حق و حرمت همه افراد نهایت اهتمام سبب آید./ امتداد
به گزارش کلمه، فرهاد میثمی، فعال مدنی  روز سه شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۷ با حکمی از سوی شعبه ۲ دادسرای اوین بازداشت و تحویل وزارت اطلاعات شده بود، از روز ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ در اعتصاب غذای بسر می برد.
فرهاد میثمی به اتهام تبانی و اجتماع به قصد بر هم زدن امنیت کشور بازداشت شد. او متهم است که نشان‌هایی با شعار «من با حجاب اجباری موافق نیستم»، در اختیار داشته است.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.