سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پنج سال کافی نبود؛ احضار برای اجرای حکم یک سال حبس فیض‌الله عرب‌سرخی...

پنج سال کافی نبود؛ احضار برای اجرای حکم یک سال حبس فیض‌الله عرب‌سرخی

چکیده :فیض‌الله عرب‌سرخی فعال سیاسی اصلاح طلب برای اجرای حکم یک سال حبس به زندان اوین فراخوانده شد. این فعال سیاسی که پیش از این در سال ۸۸ به ۵ سال زندان محکوم شده بود و در بند ۳۵۰ اوین دوران حبس خود را گذراند، مجددا به یک سال حبس محکوم شده است....


فیض‌الله عرب‌سرخی فعال سیاسی اصلاح طلب برای اجرای حکم یک سال حبس به زندان اوین فراخوانده شد.

به گزارش امتداد، این فعال سیاسی که پیش از این در سال ۸۸ به ۵ سال زندان محکوم شده بود و در بند ۳۵۰ اوین دوران حبس خود را گذراند، مجددا به یک سال حبس محکوم شده است.

این پرونده با شکایت اطلاعات سپاه تشکیل شده و در دادگاهی به ریاست قاضی احمدزاده مورد رسیدگی قرار گرفته بود. حکم تجدید نظر نیز در دادگاهی به ریاست زرگر مورد تایید قرار گرفت.

صبح امروز نامه‌ی اجرای حکم برای عرب سرخی فرستاده شده و وی مهلت دارد تا ظرف پنج روز آینده خود را به زندان معرفی کند. معاون وزیر بازرگانی دولت سیدمحمد خاتمی با اعلام این خبر درتوییتی نوشت:

«با شکایت اطلاعات سپاه بابت امضای نامه‌ای در زندان، ۳سال پیش در دادگاه به یک سال حبس محکوم شدم. اینک طبق احضاریه‌ای، بدون ابلاغ قانونی ۵روز فرصت دارم تا باز به زندان بروم. با۶۰ سال عمر و سابقه ۵ سال حبس و راسخ بر عقاید اصلاح‌طلبانه، این حکم برام سخت نیست، اما این کینه و سرکوب‌ها را نهایتی ا‌ست؟»


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.