سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » روزنامه‌ قانون آگهی کنایه آمیز خطاب به رئیس بند ۲۰۹ زندان اوین منتشر کر...

روزنامه‌ قانون آگهی کنایه آمیز خطاب به رئیس بند ۲۰۹ زندان اوین منتشر کر

چکیده :مدیرعامل روزنامه قانون که مدتی در زندان اوین بازداشت بوده، یک آگهی کنایه آمیز خطاب به رئیس بند ۲۰۹ زندان اوین منتشر کرده...


مدیرعامل روزنامه قانون که مدتی در زندان اوین بازداشت بوده، یک آگهی کنایه آمیز خطاب به رئیس بند ۲۰۹ زندان اوین منتشر کرده است.

به گزارش بی بی سی، علیرضا نیکویی، مدیرعامل و رئیس شورای سیاستگذاری روزنامه قانون در این آگهی که صفحه اول روزنامه اش منتشر کرده، نوشته “جناب آقاى صمدزاده ریاست محترم بند ۲۰۹ بازداشتگاه اوین؛ در این مدت نسبتا طولانى که در اختیار شما بودم، شاهد برخوردهاى انسانى و اسلامى با متهمان خاص بودم. ضایع شدن چشم راسـتم و تشدید بیمارى ام فداى صدق گفتار و معرفت اسلامى شما باد. سربلندى و عزت شما مستدام”.

رسانه ها در اواخر سال گذشته از بازداشت موقت علیرضا نیکویی خبر داده بودند. رسانه هایی چون روزنامه کیهان می گویند نیکویی، بدهی ۸۰ میلیارد تومانی به بانک سرمایه داشته است.

علیرضا نیکویی در حال حاضر در بیرون زندان است. یکی از کارکنان روزنامه قانون امروز در توییتر خود گفته که آقای نیکویی “چشم راستش آسیب دیده، بیماریش هم تشدید شده، اگر متهم است در یک دادگاه صالحه به اتهامش رسیدگی کنید”.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.