سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

رسول خادم استعفا داد

چکیده :اینکه بخواهی هر روز از مقامی عالیرتبه، طلب حق وحقوق ورزش ملی ات را داشته باشی و بعد بنا به سنت سیاسیون، پاسخی جز «سکوت» و یا «....همین است که هست....» دریافت نکنی، تا یک جایی معنی دارد.....اما ادامه اش اصلا خوشایند...


بدنبال ناکامی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی در رقابت‌های جهانی مجارستان، رسول خادم رییس فدراسیون کشتی بصورت رسمی از ریاست فدراسیون کشتی استعفا کرد و خواهان این شد اعضای مجمع فدراسیون اینبار با استعفای وی موافقت کنند.

پس از این استعفا، تعدادی از اعضای شوراهای فنی کشتی آزاد نیز از سمت خود استعفا کردند.
رسول خادم در نامه استعفایش نوشت:

از سن وسال وسابقه محدود من در کشتی گذشته است که به دنبال ثابت کردن چیزی باشم. همانطور که از ابتدای حضورم در کشتی گفته‌ام، معتقد هستم در پذیرش مسئولیت‌های عمومی،می باید تا جایی به فعالیت خود ادامه داد، که بتوانی آنچه را بدان اعتقاد داری، انجام دهی.

اینکه بخواهی هر روز از مقامی عالیرتبه، طلب حق وحقوق ورزش ملی ات را داشته باشی و بعد بنا به سنت سیاسیون، پاسخی جز «سکوت» و یا «….همین است که هست….» دریافت نکنی، تا یک جایی معنی دارد…..اما ادامه اش اصلا خوشایند نیست.

به گزارش کلمه، سال گذشته بدنبال دستور به باخت علیرضا کریمی، کشتی‌گیر ایرانی در مسابقات جهانی زیر ۲۳ سال در لهستان، درمقابل روسیه برای آنکه در مقابل اسرائیل قرار نگیرد، مشکلات بسیاری را در کشتی ایران بوجود اورد.

پس از آن باخت و مسائل حاشیه ای کشتی، رسول خادم از سمت خود استعفا داد که با مخالفت فدراسیون مواجه شد. پس از آن وی در نامه‌ای به رهبری درخواست کرد تا این مشکل برای همیشه حل شود.

امسال نیز تیم کشتی نتایج بسیار ضعیفی را مسابقات جهانی مجارستان کسب کرد که خادم آن را ناشی از امکانات کم فدراسیون و بی توجهی مسئولان مربوطه می داند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.