سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » ادعاهای دادستان کل حتی واکنش ضرغامی را نیز بر انگیخت: بصورت زنان و خانواده‌هایی که...

ادعاهای دادستان کل حتی واکنش ضرغامی را نیز بر انگیخت: بصورت زنان و خانواده‌هایی که تفریح مناسب ندارند پنجه نکشید!

چکیده :در فوتبال، ورزشکاران نیمه لخت نیستند! حضور زنان در ورزشگاه حریم شکنی نیست. کبری و صغری هر دو مشکل دارند. بصورت زنان و خانواده‌هایی که تفریح مناسب ندارند پنجه نکشید! تهدید مدیران ورزش به برخورد قضائی هم شایسته نیست! آیا گناه و خلاف شرع در زندان ها، کمتر از ورزشگاه...


آش سخنان دادستان کشور انقدر شور بود که صدای رئیس پیشین صدا و سیما را نیز در آورد.

ضرغامی که خود پیشتاز سانسور و ندیده گرفتن مطالبات بخشی از مردم در دوران مدیریت خود در صدا و سیما بوده است نتوانست در مورد اظهارات امروز صبح منتظری دادستان کشور سکوت کند و در توییتر پاسخ دادستان را داد.

البته ضرغامی مدتها است که تلاش می کند از دوره مدیریتی خود در صدا و سیما و خصوصا رفتارهای صورت گرفته در سیما در سال ۸۸ دوری کند و با موضع گیری‌های اینچنینی و حتی دیدار با بعضی از فعالان سیاسی اصلاح طلب چهره‌ای دیگر از خود به نمایش بگذارد که شاید در انتخابات بعدی به کارش بیایید.

از همین رو عزت‌الله ضرغامی در توییت خود نوشت:

در فوتبال، ورزشکاران نیمه لخت نیستند! حضور زنان در ورزشگاه حریم شکنی نیست. کبری و صغری هر دو مشکل دارند. بصورت زنان و خانواده‌هایی که تفریح مناسب ندارند پنجه نکشید! تهدید مدیران ورزش به برخورد قضائی هم شایسته نیست! آیا گناه و خلاف شرع در زندان ها، کمتر از ورزشگاه هاست؟!

محمدجعفر منتظری، دادستان کل کشور گفته بود: حضور زنان در ورزشگاه آزادی یک آسیب است و هیچ توجیه شرعی ندارد، چرا مخالفیم چون گناه صورت می گیرد، تماشای بازی ایراد ندارد اما گناهی که صورت می گیرد جای اشکال است.”


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.