سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » درخواست مطهری از دادستان کل کشور برای مجازات عاملان ارسال پیامک‌های تهدیدآمیز به ...

درخواست مطهری از دادستان کل کشور برای مجازات عاملان ارسال پیامک‌های تهدیدآمیز به نمایندگان

چکیده :علی مطهری، نایب رئیس مجلس در نامه‌ای از دادستان کل کشور خواست دستور رسیدگی، تحقیق و کشف عاملان ارسال پیامک‌های تهدیدآمیز برای نمایندگان در جریان بررسی لایحه CFT را صادر...


کلمه – گروه خبر: علی مطهری، نایب رئیس مجلس در نامه‌ای از دادستان کل کشور خواست دستور رسیدگی، تحقیق و کشف عاملان ارسال پیامک‌های تهدیدآمیز برای نمایندگان در جریان بررسی لایحه CFT را صادر کند.

به گزارش کلمه، طی چند هفته‌ی گذشته و بدنبال تصویت لایحه CFT در مجلس، نمایندگان مجلس از طریق دریافت پیامک تهدید به مرگ شدند.

در بسیاری از این پیامک‌ها که با پیش شماره‌ی مشهد بوده و مشخص شد که عامل اصلی آن نیز نماینده سابق شورای شهر مشهد بوده است، نمایندگان تهدید به مرگ و تنبیه انقلابی شده و از الفاظ رکیک علیه آنها استفاده شده بود.

همچنین در توییتر و البته روزنامه‌ی کیهان نیز این نمایندگان خائن خوانده شده و از طرفی بعضی از کاربرها تهدید به مرگ شدند. به طوریکه بعضی از کاربرهای ارزشی در توییت های خود خواهان به توپ بسته شدن مجلس و بعضی دیگر نیز خواهان اعدام انقلابی به سبک نواب صفوی شده بودند.

در همین رابطه علی مطهری خطاب به دادستان کشور نوشت: برای ممانعت از تصویب لایحه الحاق به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم در مجلس، پیامک‌های متعددی برای نمایندگان محترم ارسال شد و هنوز ادامه دارد. این پیامک‌ها شامل تهدید، توهین و دشنام فراوان بوده است که تبعا آرامش روانی آنها را برهم می‌زند. نظر به درخواست تعدادی از نمایندگان که به این جانب مراجعه کرده‌اند و به طور کلی وظیفه ذاتی دادستان کل به عنوان مدعی العموم، مستدعی است دستور رسیدگی و تقسیم و کشف عاملان این اقدام و سپس معرفی و تعیین مجازات مقتضی برای آنها را صادر فرمایید. قبلا از حسن توجه آن مقام محترم سپاسگزارم.”


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.