سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » سرنخ ارسال پیامک ‌های تهدید آمیز در مشهد کشف شد: خلیل موحدی نماینده سابق شورای شهر ...

سرنخ ارسال پیامک ‌های تهدید آمیز در مشهد کشف شد: خلیل موحدی نماینده سابق شورای شهر مشهد

چکیده :این روزها نخ هرماجرایی را که بکشند یک سرش به مشهد میرسد. نه تنها تجمعات اعتراضی در کشور در سال ۹۶ از مشهد آغاز شد که بخشی از موسسات مالی و اعتباری که مشکل ساز هم شدند در این شهر خانه دارند و اکنون نیز مشخص شده تهدیدکنندگان نمایندگان مجلس در مشهد به سر می...


کلمه – گروه خبر: به نظر میرسد که این روزها نخ هرماجرایی را که بکشند یک سرش به مشهد میرسد. نه تنها تجمعات اعتراضی در کشور در سال ۹۶ از مشهد آغاز شد که بخشی از موسسات مالی و اعتباری که مشکل ساز هم شدند در این شهر خانه دارند و اکنون نیز مشخص شده تهدیدکنندگان نمایندگان مجلس در مشهد به سر می برند.
همان طور که پیش تر نیز در خبرها آمد، بعضی از پیش شماره‌ی تلفن هایی که نمایندگان مجلس را در ماجرای تصویب CFT تهدید کرده بودند مربوط به مشهد بوده است و اکنون نیز مشخص شده هدایت گر این داستان نماینده پیشین شورای شهر مشهد بوده است.
در همین رابطه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی در خصوص منبع پیامک‌های ارسالی FATF به نمایندگان مجلس اظهار کرد: “متولی اصلی پیامک‌های ارسالی به نمایندگان شناسایی نمی‌خواهد و خود افراد دخیل در این امر اعلام کرده اند که ارسال این پیامک ها کار چه کسی است. این فرد تاکنون دستگیر نشده و از سوی یک حسینیه است که آشکارا اعلام کردند که کار آن‌ها بوده و مساله پنهانی نبوده است. این فرد آقای خلیل موحد(عضو سابق شورای شهر مشهد) بوده که در حسینیه ای در خیابان چمران مشهد مشغول فعالیت است.”
خلیل موحدی نیز خود با افتخار مسوولیت کار خویش را پذیرفته و حتی معاون استاندار را نیز تهدید می کند.
او در اینستاگرام خود در این باره نوشت:

جناب آقای نوروزیان معاون محترم سیاسی استاندار خراسان رضوی مصاحبه حضرت عالی را دوستان به اطلاع بنده رساندند گرچه مطالب شما آنقدر سبک طرح گردیده بود که مایه خجالت بنده گردید و ضرورتی به پاسخ نمی نماید.

لیکن از حیث تنویر افکار عمومی بیان نکاتی چند خالی از لطف نیست اولا در همین مصاحبه کوتاه شما چند تناقض روشن موج میزند که نشان دهنده دست خالی شما برای سرکوب و مقابله با #روشنگری انقلابیون است و عملکرد ناکارآمد #دولت_تدبیر شمارا مجبور به حاشیه سازی به جای پاسخگویی نموده است.

همانطور که اشاره کردید از امامین انقلاب آموخته ایم نه اهل #تهدید باشیم و نه توهین بلکه اهل تکلیفیم اتفاقا این از خصوصیات حضرت عالیست که تا کنون چند بار فقط یک حسینیه کاملا مردمی(قرآن و عترت) را در رسانه ها تهدید فرموده اید و توهین شما به خانواده شهدا در دوران تصدی فرمانداری هنوز در خاطرهاست و همین خوش خدمتی های شما در دولت تدبیر بود که با وجود نا کارآمدی در پست قبلی موجب ارتقاء شما گردید.

وانگهی ارسال پیامکهای روشنگری به نمایندگان بی سوادی که بعضا با لیست انگلیسی به خانه ملت راه یافته اند و بار سنگین خیانت برجام بیست دقیقه ای شان امروز کمر ملت مظلوم را خم کرده از افتخارات ماست و چیز پوشیده ای نبوده که شما کشف کنید.

اگر مدام در مصاحبه هایتان صحبت از بازداشت میکنید تا جو ارعاب و سکوت در مقابل منکرات ایجاد کنید سخت در اشتباهید یاد آوری میکنم سیره تهدید مردم چهل سال پیش منسوخ گردیده و ما تا آخرین قطره خون در حفظ آرمانهای انقلاب ایستاده ایم.

اما در پایان توصیه میکنم اولا بجای تهدید امران به معروف و ناهیان از منکر به وظیفه ذاتی خودتان بپردازید تا امروز شاهد پرونده های اتهام مفاسد شرم آور اخلاقی و مالی در اعضای شورا و شهرداری نباشیم ثانیا بجای مصاحبه های غیر کارشناسی و رفتارهای ژورنالیستی بهتر است یکی از چندین دعوت ما را بپذیرید و نترسید و در میان مردم برای پاسخگویی حاضر شوید و ما آماده مناظره در حضور نخبگان هستیم تا همگان بدانند امران به معروف بیسواد و بی اطلاعند یا نمایندگانی که از ترس رو شدن خیانت حاضر به رای علنی نمیشوند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.