سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پاسخ پروانه سلحشوری به کیهان: به استخر نمی روم، به فکر تهدید دیگری باشید...

پاسخ پروانه سلحشوری به کیهان: به استخر نمی روم، به فکر تهدید دیگری باشید

چکیده :امروز کیهان هم نوشته که چرا می‌ترسید بگویید رای دادید. در پیامی هم آمده بود که سلحشوری با گردن شکسته به مجلس آمد تا خیانت خودش را ثابت کند! جناب کیهان و دلواپسان، با افتخار می‌گویم که با همان گردن شکسته آمدم رای دادم و رای دادیم برعلیه چرخه فاسد پولشویی و حمایت مالی از تروریسم در ایران و...


کلمه – گروه خبر: در حالیکه روزنامه کیهان نمایندگان رای دهنده به CFTرا خائن خوانده و خواستار افشای نامشان شده، ارسال پیامک های تهدید آمیز به نمایندگان هم کماکان ادامه دارد.

در این پیامک‌ها ضمن نفرین و فحاشی نمایندگان آنان را تهدید به ترور نیز کرده اند. بسیاری از فعالان توییتری وابسته به جریان ارزشی نیز در توییتر با ابراز تاسف از رای آوردن CFTدر مجلس خواستار برخوردهای قهرآمیز و خشن با نمایندگان مجلس شده اند.

چندین کاربر در توییتر یاد لیاخوف را زنده کرده و خواستان به توپ بستن مجلس شدند و کاربرانی نیز خواستار احیای راه نواب صفوی و به گلوله بستن این نمایندگان خیانت کار شدند.

در پاسخ به این تهدیدها پروانه سلحشوری در یادداشتی نوشت:

تا دیروز غروب و بعد از تصویب لایحه CFT، ارسال پیام‌های تهدیدآمیز ادامه داشت که نشان می‌داد برخی از دلواپسان اصلا در جریان زمان رای‌گیری هم نبودند!

امروز کیهان هم نوشته که چرا می‌ترسید بگویید رای دادید. در پیامی هم آمده بود که سلحشوری با گردن شکسته به مجلس آمد تا خیانت خودش را ثابت کند! جناب کیهان و دلواپسان، با افتخار می‌گویم که با همان گردن شکسته آمدم رای دادم و رای دادیم برعلیه چرخه فاسد پولشویی و حمایت مالی از تروریسم در ایران و جهان.

از دیشب هم فحاشی و نفرین و پیام های تهدید به مرگ شروع شده. نزدیکان من می دانند که خداوند سی سال عمر اضافه به من داده و شاکرم به درگاه خدا. اما دلواپسان بدانند عمر دست خداست نه آنها.

البته با این تهدیدها ممکن است مقدر بشود عمر آدم توسط یکی از همین دلواپس ها تمام شود که آن هم مایه افتخار است که در راه مبارزه با فساد و پولشویی و تروریسم از دنیا برویم ضمنا عرض کنم که من استخر نمی‌روم. در تهدیدهایتان به فکر راه‌های دیگری باشید!


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.