سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » کنایه نماینده تهران به کریمی قدوسی: دروغ گویی هم اعتیاد آور است...

کنایه نماینده تهران به کریمی قدوسی: دروغ گویی هم اعتیاد آور است

چکیده : گویا ماشین تولید دروغ برای جماعتی سوختش رایگان است و دروغ علیه بزرگان برایشان هزینه‌ای ندارد بدلیل پرهیز از نشر دروغ، متن موهوم را تکرار نمی‌کنم. سید محمدخاتمی دلداده اسلام و ایران خواهد ماند و عزت آفرینی او را تاریخ گواهی می‌دهد. به امید روزی که دروغ پرهزینه و دروغگو رسوا...


کلمه – گروه خبر: علیرضا رحیمی، نماینده تهران در واکنش به شایعه سازی جواد کریمی قدوسی درباره دیدار سیدمحمدخاتمی و ملک عبدالله پادشاه عربستان در توئیتر نوشت:عده‌ای در گزارش از جلساتی که در آن حضور ندارند حرفه‌ای شده‌اند. اول جلسه دکتر ظریف با کمیسیون امنیت و الان دیدار رسمی ۲۰ سال پیش سران دو کشور. دروغ و شائبه‌سازی هم اعتیاد می‌آورد. هنری اگر دارید از جلساتی که در آن حضور دارید گزارش دهید. گویا ماشین تولید دروغ برای جماعتی سوختش رایگان است و دروغ علیه بزرگان برایشان هزینه‌ای ندارد بدلیل پرهیز از نشر دروغ، متن موهوم را تکرار نمی‌کنم. سید محمدخاتمی دلداده اسلام و ایران خواهد ماند و عزت آفرینی او را تاریخ گواهی می‌دهد. به امید روزی که دروغ پرهزینه و دروغگو رسوا شود.

کریمی قدوسی نماینده تندرو و وابسته به جریان جبهه پایداری روز جمعه در توییتی مدعی شد که سید محمد خاتمی در انتخابات سال ۸۸ دیداری با ملک عبدالله پادشاه وقت عربستان سعودی داشته است.

در این دیدار پادشاه عربستان سعودی از نفوذ ایران در منطقه عصبانی و ایران را تهدید به جنگ کرده بوده که سید محمد خاتمی به وی وعده می دهد که در صورت پیروزی میرحسین موسوی، ایران مطابق میل عربستان رفتار کرده و تمامی نقاطی که ریاض بخواهد را تخلیه می کند.

این ادعای کریمی قدوسی با واکنش گسترده ای در فضای مجازی مواجه شد و نمایندگانی چون رحیمی نیز به آن واکنش نشان دادند و وی را دروغگو خواندند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.