سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » احضار میرلوحی به دادگاه در پی شکایت قالیباف/ هیچ خبری از رسیدگی به پرونده مفاسد قال...

احضار میرلوحی به دادگاه در پی شکایت قالیباف/ هیچ خبری از رسیدگی به پرونده مفاسد قالیباف نیست

چکیده :ر حالی اعضای شورای شهر به خاطر دیدگاه های سیاسی خود به دادگاه احضار می شوند و یکی از شکات هم قالیباف است که هنوز بررسی تخلفات گسترده شهردار اسبق تهران از سوی قوه قضاییه صورت نگرفته...


محمد باقر قالیباف از محمود میرلوحی عضو اصلاح طلب شورای شهر تهران شکایت کرده است.

میرلوحی با اعلام این خبر گفت: شهردار سابق تهران به دلیل برخی از مصاحبه های بنده درباره فعالیت مدیریت گذشته شهری شکایت کرده است.

وی افزود: در هفته‌های گذشته نیز بنده بر اساس شکایتی که از سوی قالیباف شده بوده به دادگاه احضار شدم که البته وکیل شهردار سابق تهران (قهرمانی) در این جلسه حضور داشت.

محمد علیخانی رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران امروز در نطق پیش از دستور خود گفت: ناراحت هستم که شنیده‌ام محمود میرلوحی یکی از اعضای شورای شهر به دلیل مصاحبه‌ای احضار شدند.

پیش از این مهدی مقدری و مهدی حاجتی اعضای شورای شهر اصفهان و شیراز نیز به خاطر طرح برخی مواضع سیاسی به دادگاه احضار شده بودند. الهام فخاری نیز پیش از این با شکایت مهدی ذاکری مدیر عامل سابق موسسه همشهری به دادگاه احضار شده بود.

به گزارش کلمه در حالی اعضای شورای شهر به خاطر دیدگاه های سیاسی خود به دادگاه احضار می شوند و یکی از شکات هم قالیباف است که هنوز بررسی تخلفات گسترده شهردار اسبق تهران از سوی قوه قضاییه صورت نگرفته است.

با وجود آنکه محمدعلی نجفی شهردار مستعفی تهران گزارش کامل و مستندی از تخلفات قالیباف به قوه قضاییه ارائه کرد اما کماکان مسوولان این قوه در حال برخورد با مخالفان سیاسی خود هستند و در باره شهرداری که به آنان نزدیک است سکوت کرده اند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.