سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » اظهار نگرانی شدید کیهان از سفر روحانی به نیویورک...

اظهار نگرانی شدید کیهان از سفر روحانی به نیویورک

چکیده :خبر سازی در باره سفر نیویورک روحانی از ادعای برخی چهره های تند اصولگرا شروع شد که نسبت به دیدار احتمالی هیات ایرانی و امریکایی اظهار نگرانی کردند و پس از آن روز گذشته به صورت یک شایعه ادامه پیدا کرد شایعه ای که مدعی بود که وزارت خارجه مخالف رفتن روحانی به نیویورک...


به گزارش ایران، محافل ضد برجام در آستانه اجلاس سالانه مجمع عمومی به خبرسازی در باره سفر رئیس جمهوری به نیویورک پرداخته اند. تیم دیپلماسی ایران مثل سالهای قبل، اجلاس نیویورک را به عنوان فرصتی برای بیان مواضع سیاست خارجی ایران و نیز رایزنی با سران دولت ها جهت تامین منافع ملی می بیند.

امسال به دلیل شروع تحریم های ترامپ انتظار می رود هیات اعزامی ایران تلاش خود را صرف مذاکره با طرف های اروپایی و دیگر قدرتها برای خنثی کردن این تحریم ها کند.

خبر سازی در باره سفر نیویورک روحانی از ادعای برخی چهره های تند اصولگرا شروع شد که نسبت به دیدار احتمالی هیات ایرانی و امریکایی اظهار نگرانی کردند و پس از آن روز گذشته به صورت یک شایعه ادامه پیدا کرد شایعه ای که مدعی بود که وزارت خارجه مخالف رفتن روحانی به نیویورک است.

اکنون مدیر مسئول کیهان نیز در تکمیل این پازل تبلیغاتی علیه سفر روحانی دست به قلم شده و برای رفتن و نرفتن رئیس جمهور به سازمان ملل سناریو نوشته است.

روزنامه کیهان نوشت: حالا که ترامپ قصد دارد ریاست شورای امنیت سازمان ملل متحد را بر عهده بگیرد، روحانی به نیویورک نرود تا او را تحقیر کند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.