سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » موجب حیرت است! اصلاح کند! عذرخواهی کند! ادب داشته باشد ؛ یک نقد ملایم به گوشه قبای #ج...

موجب حیرت است! اصلاح کند! عذرخواهی کند! ادب داشته باشد ؛ یک نقد ملایم به گوشه قبای #جنتی برخورد

چکیده :، به نظر میرسد آقای جنتی و مجموعه ای که وی را اداره میکند بیش از حد در نقش خود فرو رفته اند و ایشان را فعال مایشاء و غیر قابل نقد حتی در همین حد ساده میدانند و بدون توجه به ضربات مهلکی که وی به آرمانهای انقلاب مردمی ۵۷ زده است جایگاه وی را در افکار عمومی بیش از حد جدی...


کلمه_گروه خبر: دفتر رئیس مجلس خبرگان در واکنش به اظهارات محمود واعظی که صرفا گفته بود اظهارات جنتی درباره برنامه عده ای(روحانی) برای دیدار با ترامپ بی پایه و اساس است، در بیانیه ای این اظهارات را شتابزده، موجب حیرت و تعجب خواند.

این بیانیه همچنین مدعی می شود (و در واقع سخنان جنتی را اصلاح می کند) که جنتی از برنامه ترامپ برای دیدار با روحانی گفته بود و نه برعکس.

این بیانیه افزوده است: از رئیس دفتر رئیس جمهور انتظار می‌رود ضمن #عذرخواهی و #تصحیح مصاحبه خویش، #ادب و #متانت را در موضع‌گیری های سیاسی رعایت کرده و حرمت اشخاص و نهادهای قانونی کشور را رعایت نماید.

به گزارش کلمه، به نظر میرسد آقای جنتی و مجموعه ای که وی را اداره میکند بیش از حد در نقش خود فرو رفته اند و ایشان را فعال مایشاء و غیر قابل نقد حتی در همین حد ساده میدانند و بدون توجه به ضربات مهلکی که وی به آرمانهای انقلاب مردمی ۵۷ زده است جایگاه وی را در افکار عمومی بیش از حد جدی گرفته‌اند.

جنتی دیروز در اجلاس خبرگان گفته بود عده ای برای مذاکره با ترامپ به امریکا میروند که واکنش رسانه ها را به همراه داشت. پیش از این هم دفتر خبرگان بیانیه شدید الحنی علیه روحانی به اسم کل اعضای خبرگان منتشر کرده بود که پس از واکنشها اعلام کرد که این بیانیه رییس خبرگان بوده و به اشتباه به نام کل اعضای خبرگان منتشر شده است.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.