سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » چرت شریعتمداری از شنیدن حقیقت پاره شد؛ عصبانیت از سخنان دو نماینده مجلس...

چرت شریعتمداری از شنیدن حقیقت پاره شد؛ عصبانیت از سخنان دو نماینده مجلس

چکیده :شریعتمداری همچنین با فرار از اشاره به محتوای اظهارات این نمایندگان درباره مشکلات اساسی کشور با تحریف سخنان آنان اینگونه القا کرد که این دو نماینده با صنایع موشکی مخالفند و نوشت: اگر صنایع موشکی نبود این‌ها به عنوان برده به شیوخ عیاش آل سعود فروخته...


کلمه_ گروه خبر: روزنامه کیهان ارگان رسانه ای جریان تحجر و انحصار، امروز با توهین و استهزاء نسبت به سخنرانی های دو نماینده شجاع و حق طلب مجلس واکنش نشان داد.

به گزارش کلمه، این روزنامه در ستون گفت و شنود خود با واکنشی عصبی و توهین آمیز نوشته است ۲ نماینده مجلس از دهانشان لجن بیرون آمده و با اینکه نظارت استصوابی بود، این اجق وجق‌ها وارد مجلس شدند، اگر نبود چه می‌شد؟

شریعتمداری همچنین با فرار از اشاره به محتوای اظهارات این نمایندگان درباره مشکلات اساسی کشور با تحریف سخنان آنان اینگونه القا کرد که این دو نماینده با صنایع موشکی مخالفند و نوشت: اگر صنایع موشکی نبود این‌ها به عنوان برده به شیوخ عیاش آل سعود فروخته می‌شدند.

نکته جالب اینکه حسین شریعتمداری حتی حاضر نشده به محتوای سخنان سلحشوری و حیدری اشاره ای کند و سپس مخاطبان خود را در معرض قضاوت قرار دهد و به جای آن صرفا به فحاشی پرداخته است.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.