سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » فاطمه سعیدی: تلاش می کنیم تا آغاز سال تحصیلی معلمان بازداشتی آزاد شوند...

فاطمه سعیدی: تلاش می کنیم تا آغاز سال تحصیلی معلمان بازداشتی آزاد شوند

چکیده :در همین حال در خصوص سایر زندانیان از جمله فعالان محیط زیست، دانشجویان و به ویژه زنان زندانی جلسات مختلفی با مقامات قضایی داشته‌ایم که امیدوارم به نتیجه مطلوبی ختم...


فاطمه سعیدی، عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی از نگارش نامه به رییس مجلس شورای اسلامی و سه مقام قضایی در خصوص وضعیت آقایان عبدی، حبیبی و بهشتی، سه معلم زندانی خبر داد و به امتداد گفت: نامه ای به آقایان علی لاریجانی، رییس مجلس، اژه‌ای، معاون اول قوه قضاییه دولت آبادی، دادستان تهران، رحیمی معاون حقوقی و پارلمانی قوه قضاییه نوشته‌ام.

وی افزود: در این نامه ذکر کرده‌ام که برای آقایان عبدی و بهشتی که شامل عفو مشروط می‌شوند مساعدت و تسریع در روند عفو صورت گیرد و در خصوص آقای حبیبی خواستار مساعدت در تخفیف مجازات و بهبود شرایط ایشان شده‌ام. امیدوارم با همکاری دستگاه قضا و تعامل میان دو قوه این مساله زودتر حل شود و در آستانه سال تحصیلی جدید تغییر مثبتی در شرایط این سه معلم زندانی ایجاد شود.

سعیدی تاکید کرد: در همین حال در خصوص سایر زندانیان از جمله فعالان محیط زیست، دانشجویان و به ویژه زنان زندانی جلسات مختلفی با مقامات قضایی داشته‌ایم که امیدوارم به نتیجه مطلوبی ختم شود.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.