سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » حسین کروبی: تغییری در وضعیت کروبی ایجاد نشده است/ دولت اراده جدی برای رفع حصر ندارد...

حسین کروبی: تغییری در وضعیت کروبی ایجاد نشده است/ دولت اراده جدی برای رفع حصر ندارد

چکیده :حقیقتا من از ابتدا به وعده‌هایی که دوستان می‌دادند خوشبین نبودم و هرچه زمان می‌گذرد به درستی برداشت خودم پی می‌برم و در حال حاضر هم هیچ علامت و نشانه‌ای در برداشتن حصر نمی‌بینم از طرف دیگر هم موضع حاکمیت برای همه روشن است و نیازی به توضیح نیست و متاسفانه هیچ اراده جدی در دولت هم جهت رفع حصر دیده نمی‌شود، زیرا اگر اقای روحانی تصمیم محکمی در این باره داشت می‌توانست مانند برجام با رایزنی و قاطعیت موضوع حصر را حل کند. ما یادمان نرفته است که در انتخابات ۹۶ خطاب به مردم گفتند با رای بیشتر به من قدرت مرا در حل مشکلات پیش آمده بیشتر کنید، انصافا مردم هم همراهی کردند ولی اقای روحانی با کمال تاسف در دیدار با نمایندگان مجلس اظهار می‌دارند که من قولی در باره رفع حصر نداده‌ام ولی دنبال...


حسین کروبی فرزند شیخ مهدی کروبی در گفت‌وگویی با رویداد۲۴، اعلام کرد که نه تنها هیچ اتفاق خاصی رخ نداده است، بلکه به نظر می‌رسد رفع حصر و گشایشی هم دیگر حاصل نشود.

هیچ اتفاق خاصی در رفع حصر صورت نگرفته است

حسین کروبی فرزند مهدی کروبی در گفت‌وگو با رویداد۲۴، با اشاره به آخرین وضعیت حصر خانگی پدرش و شایعات در خصوص گشایش‌های جدید در رفت و آمدهای ایشان، و رفع حصر تا عید غدیر گفت: خیر هیچ اتفاق خاصی در ۸ ماه گذشته برای پدرم رخ نداده است و از زمانی که ایشان در بیمارستان قلب تهران به خاطر کار گذاشتن باطری بستری و مرخص شدند، اتفاق و گشایش خاصی صورت نگرفته است و فقط اجازه داده شد که اعضای خانواده شامل فرزندان، عروس‌ها و نوه‌ها هر زمان که خواستند با پدر دیدار داشته باشند و به خانه ایشان بروند و مشکلی هم از این بابت که به خانه پدر برویم نداریم.

بعد از ۸ سال اجازه دادند پدرم با بردارزاده‌ها و خواهرزاده‌هایشان دیدار داشته باشند

کروبی ادامه داد: در ایام عید نوروز هم بعد از ۸ سال مجوز دادند که خواهرزاده و برادرزاده‌ها با ایشان دیدار داشته باشند و بعد از این اتفاق گشایش دیگری ندیدم.

حسین کروبی در پاسخ به این سوال که آیا اقای کروبی هم می‌تواند از خانه خارج شده و به دیدار خانواده و فرزندانش برود یا نه؟، گفت: حقیقت این است که به حاج اقا گفتند می‌توانید به دیدار فرزندان در منزلشان بروید اما پدرم رغبتی نشان ندادند و گفتند که نیازی نیست.

از ابتدا هم به وعده‌های رفع حصر خوشبین نبودم/ روحانی در حل این موضوع جدی نیست

حسین کروبی در واکنش به برخی از شایعات مبنی بر رفع حصر در ایام عید قربان و غدیر تصریح کرد: حقیقتا من از ابتدا به وعده‌هایی که دوستان می‌دادند خوشبین نبودم و هرچه زمان می‌گذرد به درستی برداشت خودم پی می‌برم و در حال حاضر هم هیچ علامت و نشانه‌ای در برداشتن حصر نمی‌بینم از طرف دیگر هم موضع حاکمیت برای همه روشن است و نیازی به توضیح نیست و متاسفانه هیچ اراده جدی در دولت هم جهت رفع حصر دیده نمی‌شود، زیرا اگر اقای روحانی تصمیم محکمی در این باره داشت می‌توانست مانند برجام با رایزنی و قاطعیت موضوع حصر را حل کند. ما یادمان نرفته است که در انتخابات ۹۶ خطاب به مردم گفتند با رای بیشتر به من قدرت مرا در حل مشکلات پیش آمده بیشتر کنید، انصافا مردم هم همراهی کردند ولی اقای روحانی با کمال تاسف در دیدار با نمایندگان مجلس اظهار می‌دارند که من قولی در باره رفع حصر نداده‌ام ولی دنبال هستم.

کروبی ادامه داد: در حال حاضر بعد از پنج سال از ریاست جمهوری آفای روحانی دلمان به این خوش است که چند ماهی است که خانواده محصوران هر زمان خواستند می‌توانند با محصورین ملاقات داشته باشند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.