سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » محسنی اژه ای: تغییری در وضعیت محصورین و خاتمی رخ نداده است...

محسنی اژه ای: تغییری در وضعیت محصورین و خاتمی رخ نداده است

چکیده :اژه‌ای درباره رفع حصر و آزادی تردد و ملاقات‌های محصوران مدعی شد: بخشی از چیزهایی که شایعه شده، قطعا درست نیست و هیچ اتفاق خاصی نیفتاده و مانند سابق است. بخشی از گشایش‌ها نسبت به بستگان نزدیک محصورین به وجود آمده بود که مال اخیر نیست. برخی ملاقات‌ها با بستگان موضوع تازه ای نیست و تصمیم شورای عالی امنیت ملی به قوت خود باقی...


کلمه – گروه خبر: محسنی اژه ای سخنگوی قوه قضاییه در گفت و گوی خبری امروز خود هرگونه تغییر در وضعیت محصوران و محدودیت‌های سید محمد خاتمی را رد کرد.

سخنگوی قوه قضاییه در پاسخ به خبرنگاری که پرسید تغییری در وضعیت محدودیت های آقای خاتمی ایجاد شده؟ پاسخ داد: خیر، تغییری ایجاد نشده است.

وی همچنین درباره رفع حصر و آزادی تردد و ملاقات‌های محصوران مدعی شد: بخشی از چیزهایی که شایعه شده، قطعا درست نیست و هیچ اتفاق خاصی نیفتاده و مانند سابق است. بخشی از گشایش‌ها نسبت به بستگان نزدیک محصورین به وجود آمده بود که مال اخیر نیست. برخی ملاقات‌ها با بستگان موضوع تازه ای نیست و تصمیم شورای عالی امنیت ملی به قوت خود باقی است.

چندی پیش برخی نمایندگان خبر از برطرف شدن محدودیت های سید محمد خاتمی داده بود، خبری که توسط خواهرزاده خاتمی تکذیب شد. به گفته‌ی محمد رضا تابش، هفته ی گذشته رئیس جمهور دولت اصلاحات حتی اجازه حضور در مراسم یزدی ها را پیدا نکرد.

از سوی دیگر حضور میرحسین موسوی و زهرا رهنورد در منزل یکی از فرزندانشان، باعث بروز شایعاتی در خصوص رفع حصر شد، که در این خصوص نیز کلمه با توضیح شرایط محصورین، فقط از برداشته شدن میله های جوش داده شده بر روی پنجره های خانه ی محصورین در کوچه اختر خبر داد.

هرچند که اخباری مبنی بر رفع حصر در عید قربان نیز پخش شده بود، اما کماکان حصر پابرجاهست و به گفته‌ی حسین کروبی نیز تغییری در خصوص وضعیت محصورین رخ نداده است.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.