سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » اظهارات منصور ارضی، مقدمه زاد و ولد سعید عسگرهاست...

اظهارات منصور ارضی، مقدمه زاد و ولد سعید عسگرهاست

چکیده : گویا دوران آموزش سعید عسگرها تمام شده و این افراد در حال ورود به کارزار هستند. اکنون در ایام نزدیک به ماه محرم بسر می‌بریم و اگر با این مداح‌هایی که اینچنین صحبت می‌کنند برخورد علنی و قاطع نشود آنگاه در این ماه به مشکل برخواهیم خورد زیرا بسیاری از تریبون‌دارهای این ماه عزیز فکر می‌کنند که الگو این است پس ما هم فحش دهیم و تهدید...


غلامعلی جعفرزاده‌ایمن‌آبادی، نماینده رشت در مجلس دهم در خصوص اظهارات اخیر منصور ارضی یکی از مشهورترین مداحان کشور به رویداد۲۴، گفت: جای تعجب دارد که افرادی در قامت مداح، ارکان نظام را تهدید می‌کنند. در ایران رییس جمهور بعد از رهبری بالاترین قدرت را دارد، بعد می‌آیند این فرد را تهدید به مرگ در استخر می‌کنند. اول از همه، زدن این حرف‌ها باعث شد که تمام ابهاماتی که مردم از کشته شدن آیت‌الله هاشمی داشتند دوباره احیا شود.

وی ادامه داد: یعنی این ادبیات، فرضیه کشته شدن مرحوم هاشمی را قوت بخشید. حال این افراد، رییس جمهور کشور را تهدید به کشتن می‌کنند. به نظر من اگر جلوی این افراد و روش و منش‌ها گرفته نشود دوباره سعید عسگرها در این مملکت زاد و ولد می‌کنند.

او افزود: گویا دوران آموزش سعید عسگرها تمام شده و این افراد در حال ورود به کارزار هستند. اکنون در ایام نزدیک به ماه محرم بسر می‌بریم و اگر با این مداح‌هایی که اینچنین صحبت می‌کنند برخورد علنی و قاطع نشود آنگاه در این ماه به مشکل برخواهیم خورد زیرا بسیاری از تریبون‌دارهای این ماه عزیز فکر می‌کنند که الگو این است پس ما هم فحش دهیم و تهدید کنیم.

جعفرزاده‌ایمن‌آبادی اضافه کرد: واقعاً باید پرسید کجای دنیا اینگونه رفتارها مرسوم است؟ من خواهش دارم که دادستان به عنوان مدعی‌العموم به این موضوعات ورود پیدا کند. چطور در یک سخنرانی کوچک یک جمله گفته می‌شود و پس از آن، فرد سخنران را احضار می‌کنند، بعد می‌بینیم که خیلی از اصولگراها آزادانه هرچه می‌خواهند می‌گویند و با آن‌ها برخورد نمی‌شود.

جعفرزاده‌ایمن‌آبادی ادامه داد: امروز سوال بزرگ این است که براستی چرا با تندروها که اینطور راحت سخن می‌گویند برخورد نمی‌شود؟ آیا کسانی که امروز سکوت می‌کنند حاضرند هزینه‌هایی که فردا بر کشور وارد می‌شود را پرداخت کنند؟

وی ادامه داد: این افراد هر کاری کردند که رییس جمهور استعفا دهد او حاضر به این کار نشد و آقای روحانی استعفا بده و میدان خالی‌کن نیست. مطمئنم رییس جمهور تا آخرین قطره خونش پای کشور، نظام و ولایت فقیه خواهید ایستاد. به خدا این افرادی که اینطور سخن می‌گویند دلسوز کشور و انقلاب نیستند.

جعفرزاده‌ایمن‌آبادی افزود: به نظر من این آقایان دانسته یا ندانسته، خواسته یا ناخواسته، مستقیم یا غیرمستقیم از جای دیگر دستور می‌گیرند. وقتی فردی به رییس جمهور کشور می‌گوید ما تو را در استخر می‌کشیم یا تو در استخر خفه یا کشته می‌شوی چه کسانی از این صحبت‌ها خوشحال می‌شوند؟ غیر از این است که اسراییلی‌ها و آمریکایی‌ها خوشحال می‌شوند؟

وی ادامه داد: چرا این افراد اینقدر راحت کشور را وارد بحران کردند و چرا دیگران در مقابل این ناهنجاری‌ها سکوت کردند؟ چرا خشونت و تندروی‌ها در کشور در حال افزایش است؟ من نمی‌دانم اصلاً بیان این اظهارنظرها چه ربطی به مداح‌ها دارد؟

عضو فراکسیون مستقلین مجلس در پاسخ به اینکه چرا با وجود تاکیدات مکرر رهبر انقلاب در خصوص لزوم وحدت در کشور این افراد که به عنوان افرادی ارزشی در ایران شناخته می‌شوند این چنین تند و تهدیدآمیز سخن می‌رانند، گفت: اصلاً این افراد را ارزشی نمی‌دانم. متاسفانه این افراد صحبت‌های رهبری را تا جایی قبول دارند که به نفع خودشان است و جایی که کوچکترین صحبتی با ذائقه آن‌ها نخواند آن حرف را رد می‌کنند.

جعفرزاده‌ایمن‌آبادی گفت: می‌خواهم یک خاطره از مجلس نهم بگویم. یکی از تندروها داشت یک کاری را در مجلس انجام می‌داد بعد من یک جمله از رهبری را بیان کردم و گفتم این کار تو برعکس فرمایش آقا هست، بعد آن فرد به من گفت آقا روزی که آن حرف را زد تحت فشار بود!

وی اضافه کرد: کسی که اعتقاد به رهبری دارد می‌گوید رهبر تحت فشار اظهارنظری کرده؟ به نظر من این افراد اعتقادی به رهبری هم ندارند. این آقایان امروز کاسه داغ‌تر از آش شده‌اند و دارند در زمین صهیونیست‌ها بازی می‌کنند و باز هم تاکید می‌کنم که باید با این افراد برخورد جدی شود مخصوصاً که نزدیک به ایام محرم هم هستیم.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.