سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » تسلیت جمعی از زندانیان سیاسی و عقیدتی زندان اوین به عبدالفتاح سلطانی...

تسلیت جمعی از زندانیان سیاسی و عقیدتی زندان اوین به عبدالفتاح سلطانی

چکیده :داغ ازدست دادن پاره تن وپرکشیدن ناگهانی جگرگوشه انسان به قدری بزرگ وعمیق است که هیچ کلام وبیانی یارای تسلی بخشیدن به بازماندگان را ندارد. بااینحال ما جمعی از زندانیان سیاسی وعقیدتی زندان اوین صمیمانه وصادقانه خود را در این غم بزرگ شریک میدانیم و از خداوند مهربان و بخشنده برای شما وخانواده محترم و بزرگوارتان صبر وبردباری...


جمعی از زندانیان سیاسی و عقیدتی زندان اوین در پیامی فوت دختر جوان وی را تسلیت گفتند.

به گزارش کلمه متن این پیام به شرح زیر است:

به وکیل شجاع ومبارز خستگی ناپذیر

جناب آقای عبدالفتاح سلطانی

داغ ازدست دادن پاره تن وپرکشیدن ناگهانی جگرگوشه انسان به قدری بزرگ وعمیق است که هیچ کلام وبیانی یارای تسلی بخشیدن به بازماندگان را ندارد. بااینحال ما جمعی از زندانیان سیاسی وعقیدتی زندان اوین صمیمانه وصادقانه خود را در این غم بزرگ شریک میدانیم و از خداوند مهربان و بخشنده برای شما وخانواده محترم و بزرگوارتان صبر وبردباری میطلبم.

خدای مهربان بهتر از هر کس میداند که طی این سالها، صاحبان زور و زر و تزویر چه ظلم بزرگی به شما وخانواده اتان روا داشتند وهم او وعده داده است که خانه ظلم ویران خواهد شد و لعن ونفرین وننگ ابدی برای عامران وعاملان این ظلم باقی خواهد ماند.
خدایی که وعده فرو پاشی نظام ظلم را داده است با صابرین است و در رنج آنان شریک، تا با تحمل بخشی بزرگ از رنج بندگان صبوروخویش، از رنجشان بکاهد و به صبوریشان بیفزاید. خداوند یار و یاور شما و همسر مقاومتان باشد.

 


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.