سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » قاسم میرزایی نیکو عضو کمیته رفع حصر: چطور یک نفر حق دارد بگوید راجع به حصر صحبت نکنی...

قاسم میرزایی نیکو عضو کمیته رفع حصر: چطور یک نفر حق دارد بگوید راجع به حصر صحبت نکنید؟

چکیده : به خانم رهنورد می‌گویند آزاد است و می‌تواند هر جا خواست برود اما چگونه آزاد است! چه جایی می‌تواند برود؟تعجب می‌کنم از اینکه برخی که لباس دین و پیامبر به تن دارند به حرف‌هایی متوسل می‌شوند که مبنا صحیح و درستی ندارد. آخرین بار به آقای کروبی گفته بودند که یکجایی را آماده می‌کنیم که صبح تا ظهر بروید که خانم کروبی فهمید این موضوع یک در بوق و کرنا کردن دیگری است و می‌خواهند به شکل دیگری از آن بهره‌برداری کنند که قبول نکردند. من بعید می‌دانم آقای کروبی به سفر رفته...


قاسم میرزایی نیکو نماینده فیروزکوه در مجلس و عضو کمیته رفع حصر در گفت‌وگو با «اعتمادآنلاین» با اشاره به صحبت‌هایی مبنی بر رفع حصر تا پایان ماه رمضان، گفت: نوع دعوتی که برای جلسه افطاری رهبر انقلاب شد و برای افراد زیادی دعوت‌نامه فرستاده شد، نشان می‌دهد که فضا بهبود پیداکرده و شرایط بیرونی و مسائل مختلف هم دومین عامل تأثیرگذار برای رفع حصر است.

او تاکید کرد: اقداماتی نیز به آقای شمخانی محول شده و ایشان باید انجام دهد که همه این موارد می طلبد که رفع حصر انجام شود. من اطلاعی ندارم که حتماً در ماه رمضان رفع حصر صورت می‌گیرد اما امیدوارم ماه رمضان که ماه محبت و نور است بتواند کمک کند تا رفع حصر صورت بگیرد. اگر رفع حصر نشود باید اقدام جدی‌تری از سوی نمایندگان و کمیته حصر انجام شود.

این نماینده مجلس در خصوص اینکه اقدام جدی نمایندگان چه خواهد بود، ادامه داد: برای آن اقدام جدی باید منتظر ماند تا با رایزنی به جمع‌بندی برسیم. تا یک مدتی به ما گفتند که شلوغ نکنید و در خصوص حصر صحبت نکنید. صحبت نشد اما بعد برخی می‌گویند چه حقی دارید که در مورد حصر صحبت کنید! این یعنی چه! چطور یک نفر حق دارد بگوید راجع به حصر صحبت نکنید؟

او ادامه داد: به خانم رهنورد می‌گویند آزاد است و می‌تواند هر جا خواست برود اما چگونه آزاد است! چه جایی می‌تواند برود؟

میرزایی نیکو در خصوص سرنوشت دیدار کمیته رفع حصر با رهبر انقلاب، گفت: ما نامه زدیم اما جوابی نگرفته‌ایم.

او با اشاره به برخی اظهارات مبنی بر سفر رفتن محصورین، تاکید کرد: تعجب می‌کنم از اینکه برخی که لباس دین و پیامبر به تن دارند به حرف‌هایی متوسل می‌شوند که مبنا صحیح و درستی ندارد. آخرین بار به آقای کروبی گفته بودند که یکجایی را آماده می‌کنیم که صبح تا ظهر بروید که خانم کروبی فهمید این موضوع یک در بوق و کرنا کردن دیگری است و می‌خواهند به شکل دیگری از آن بهره‌برداری کنند که قبول نکردند. من بعید می‌دانم آقای کروبی به سفر رفته باشد.

این نماینده مجلس تاکید کرد: سفر یعنی اینکه من بتوانم با خانواده‌ام بروم و لذت ببرم اگر قرار باشد تحت‌الحفظ باشم همه کنترلم کنند و همه‌جا دوربین باشد و همه عکس بگیرند آیا نام آن سفر است؟!


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.