سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

​ این عدل و انصاف نیست

چکیده : این عدل و انصاف نیست کسانی که انحراف و فساد در دولتشان سر به فلک گذاشت و امروز بر همه آشکار شد، آزاد و رها بزرگان انقلاب و بسیاری از مفاهیم را هتک و تحریف کنند و مدعی همه چیز و همه کس باشند و بر کرسی های نظام تکیه زنند و آنان که در برابر انحراف و فسادی که شعله ور شدن آن را پیش بینی می کردند، بر پا خاستند، متهم گردند، در حصر و محدودیت زندگی کنند و حتی کلامی از آنان نشر نگردد ...


کلمه – ابوالفضل فاتح:

بسمه تعالی

این روزها و لیالی به نام امام علی (ع) و پیرو او روح الله گره خورده است. شاخصه ی مولای متقیان امام علی (ع) عدالت است و رهبر کبیر انقلاب، حکومت را برای تحقق عدالت علوی بر پاداشت. آقایان مهندس موسوی و کروبی بارها مورد تایید امام قرار گرفته و از بن دندان به امام ایمان داشتند. آنان برای حفظ میراث امام و ارزش های بنیادی انقلاب و حقوق اساسی مردم و مبارزه با فساد بنیان کن ایستادند و جز اجرای بی تنازل قاتون اساسی مطالبه ای نداشته اند. شعار نادرست «اصل نظام نشانه است» بهانه ای بیش نیست و ربطی به آنان ندارد.

این عدل و انصاف نیست کسانی که انحراف و فساد در دولتشان سر به فلک گذاشت و امروز بر همه آشکار شد، آزاد و رها بزرگان انقلاب و بسیاری از مفاهیم را هتک و تحریف کنند و مدعی همه چیز و همه کس باشند و بر کرسی های نظام تکیه زنند و آنان که در برابر انحراف و فسادی که شعله ور شدن آن را پیش بینی می کردند، بر پا خاستند، متهم گردند، در حصر و محدودیت زندگی کنند و حتی کلامی از آنان نشر نگردد.

ای کاش برای تحقق عدالت و انصاف، در این ایام و لیالی باقی مانده از ماه مبارک رمضان تا عید سعید فطر، موضوع حصر به طور کامل منتفی شود و آقایان مهندس موسوی و کروبی و خانم رهنورد از حقوق کامل شهروندی برخوردار شوند و عدالت اعاده شود. در این لیالی برای رفع حصر دعا می کنیم. ایمان داریم که «دعا قضا را رد می کند».

ابوالفضل فاتح
سحرگاه ۲۱ رمضان


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.