سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » بازداشت دانشجویی که دو روز قبل در مقابل رهبری سخنرانی کرد...

بازداشت دانشجویی که دو روز قبل در مقابل رهبری سخنرانی کرد

چکیده :محمدجواد معتمدی‌نژاد، دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی عصر روز چهارشنبه بازداشت شد. او که به خاطر سخنرانی‌اش در دیدار دو روز پیش با رهبری مورد توجه قرار گرفته بود، بعد از آنکه به پایانه بار تهران برای حمایت از راننده‌های کامیون که اعتصاب کرده‌اند رفته بود در همانجا به همراه چند تن از دانشجویان بازداشت...


محمدجواد معتمدی‌نژاد، دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی عصر روز چهارشنبه بازداشت شد. او که به خاطر سخنرانی‌اش در دیدار دو روز پیش با رهبری مورد توجه قرار گرفته بود، بعد از آنکه به پایانه بار تهران برای حمایت از راننده‌های کامیون که اعتصاب کرده‌اند رفته بود در همانجا به همراه چند تن از دانشجویان بازداشت شد.

البته بازداشت این دانشجو ارتباطی با سخنرانی در مقابل رهبری ندارد. اما نزدیکی زمان بازداشت با آن سخنرانی این ذهنیت را برای بسیاری ایجاد کرد که او به دلیل سخنرانی در مقابل رهبری بازداشت شده است.

به گفته منابع نزدیک به جنبش دانشجویان عدالت‌خواه محمدجواد معتمدی‌نژاد با قرار التزام ۵۰ میلیونی آزاد شد و سیدمیثم صفائیان نیز با اتهام اخلال در نظم عمومی و قرار وثیقه ۵۰ میلیونی به پلیس امنیت منتقل شده است. او از آنجا به زندان تهران برده خواهد شد. حالا هر دو نفر منتظر محاکمه هستند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.