سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » اعتراض به عضویت افراد در پیام‌رسان سروش بدون اطلاع کاربران...

اعتراض به عضویت افراد در پیام‌رسان سروش بدون اطلاع کاربران

چکیده : مدیر پیام‌رسان سروش در مجلس در پاسخ به سئوال یکی از نمایندگان در مورد عضویت افراد بدون اطلاع آنها در سروش و حتی در مواردی استفاده از عکس آنها گفته: این عکسهایی که در فضای مجازی منتشر می‌شود، مستند نیست. اشاره سیدصالحی به اسکرین‌شات‌هایی است که این کاربران در تایید گفته‌هایشان در شبکه‌های اجتماعی منتشر...


برخی کاربران شبکه‌های اجتماعی نوشته‌اند که پروفایل آنها با استفاده از نام و شماره تلفن خودشان در پیام‌رسان سروش ساخته شده بنابراین بدون این‌که خودشان در جریان باشند، از کاربران آن پیام‌رسان محسوب می‌شوند اما میثم سیدصالحی، مدیر پیام‌رسان سروش این موضوع را تکذیب کرده است.

به گزارش جماران، مدیر پیام‌رسان سروش در مجلس در پاسخ به سئوال یکی از نمایندگان در مورد عضویت افراد بدون اطلاع آنها در سروش و حتی در مواردی استفاده از عکس آنها گفته: این عکسهایی که در فضای مجازی منتشر می‌شود، مستند نیست. اشاره سیدصالحی به اسکرین‌شات‌هایی است که این کاربران در تایید گفته‌هایشان در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌کنند.

بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی خواستار پاسخگویی وزیر ارتباطات، محمدجواد آذری جهرمی و مدیر پیام‌رسان سروش، میثم سیدصالحی در این مورد هستند.

 


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.