سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » فاطمه سعیدی، از جلسه فراکسیون زنان با محسنی اژه‌ای خبر داد: قول پیگیری سخنگوی دستگ...

فاطمه سعیدی، از جلسه فراکسیون زنان با محسنی اژه‌ای خبر داد: قول پیگیری سخنگوی دستگاه قضا برای آزادی معلمان زندانی

چکیده :در جلسه روز شنبه این هفته با سخنگوی قوه قضاییه در خصوص معلمان بازداشتی از جمله آقای اسماعیل عبدی که محکومیت دارند و آقای حبیبی که اخیرا بازداشت شده‌اند صحبت...


یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از جلسه دو روز گذشته با محسنی اژه‌ای خبرداد و گفت: در این جلسه پیگیر وضعیت معلمان بازداشتی از جمله آقای حبیبی و عبدی شدیم و سخنگوی قوه قضاییه هم قول پیگیری دادند.

فاطمه سعیدی نماینده تهران و عضو کمیسیون آموزش وتحقیقات از جلسه دو روز گذشته فراکسیون زنان با محسنی اژه ‌ی خبر داد و گفت: در جلسه روز شنبه این هفته با سخنگوی قوه قضاییه در خصوص معلمان بازداشتی از جمله آقای اسماعیل عبدی که محکومیت دارند و آقای حبیبی که اخیرا بازداشت شده‌اند صحبت کردیم.

او ادامه داد: همچنین برای معلم‌هایی که مدتی از زندانی بودنشان گذشته تقاضای مرخصی داشتیم و در خواست کردیم که مورد رافت و مهر اسلامی قرار بگیرند و عفو بخورند که آقای محسنی اژه‌ای قول پیگیری دادند.

این نماینده مجلس تاکید کرد: در جلسه‌ای که آقای محسنی اژه‌ای به فراکسیون امید آمده بودند نیز در خصوص آقای عبدی و سایر معلمین بازداشت شده صحبت کردم و ایشان در حال پیگیری هستند و دو روز پیش هم تاکید کردند که پیگیری می‌کنند.

سعیدی در خصوص تشکیل پرونده قضایی برای دانشجویان بازداشت شده در ناآرامی‌های دی ماه، گفت: دستگاه‌ها با ما همکاری می‌کنند و اگر موردی باشد این مشکل را نیز حل خواهیم کرد. همانطور که دستگاه‌ها برای آزادی دانشجویان همکاری کردند برای اینکه سابقه‌ای برای این دانشجویان تشکیل نشود با ما همکاری خواهند کرد.

او ادامه داد: مستند و یا مصادیقی در خصوص دانشجویان بازداشتی دی ماه که برای آنها پرونده قضایی تشکیل شده نداریم. اما اگر این چنین باشد قطعا می‌توان پیگیری کرد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.