سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » حضور مجدد مجید دری در مقابل وزارت علوم در اعتراض به ستاره‌دار ماندن...

حضور مجدد مجید دری در مقابل وزارت علوم در اعتراض به ستاره‌دار ماندن

چکیده : امروز مجددا برای پیگیری حق تحصیل آمدم، متاسفانه هیچ خبری نشد فقط به خاطر فشار وزارت علوم نیروی انتظامی آمد و یک بازجویی ۱۵ دقیقه‌ای داشتیم. چون مدرکی علیه من ارائه نشد حق را به من دادند و رفتند. هیچ کدام از مسوولان وزارت علوم حضور پیدا نکردند و گویا آنها نیز چون دیگر مدیران جمهوری اسلامی گوش خود را در مقابل مطالبات بسته‌اند. امیدوارم تا دیر نشده به مطالبات همه گوش دهند.من فردا هم باز...


مجید دری دانشجوی محروم از تحصیل مجددا در مقابل وزارت علوم در اعتراض به عدم بازگشت به دانشگاه حضور پیدا کرد. او درحالیکه پلاکاردی در دست داشت خواهاش پاسخ مسوولان وزارت علوم در خصوص عدم حل مشکلش برای بازگشت به دانشگاه شد.

مجید دری در این باره در صفحه توییتر خود توضیح میدهد: امروز مجددا برای پیگیری حق تحصیل آمدم، متاسفانه هیچ خبری نشد فقط به خاطر فشار وزارت علوم نیروی انتظامی آمد و یک بازجویی ۱۵ دقیقه‌ای داشتیم. چون مدرکی علیه من ارائه نشد حق را به من دادند و رفتند. هیچ کدام از مسوولان وزارت علوم حضور پیدا نکردند و گویا آنها نیز چون دیگر مدیران جمهوری اسلامی گوش خود را در مقابل مطالبات بسته‌اند. امیدوارم تا دیر نشده به مطالبات همه گوش دهند.من فردا هم باز میگردم.”

پیش از این مجید دری در آذرماه سال گذشته با تحصن در مقابل وزارت علوم خواهان رفع مشکل خود شده بود. در آن مقطع وزیر علوم قول پیگیری مطالبات این دانشجوی محروم از تحصیل را داده بود.

مجید دری سال ۸۶ زمان  احمدی نژاد در دانشگاه علامه محروم از تحصیل شد که تا سال ۸۸ ادامه پیدا کرد. او سال ۸۸ بازداشت و تا سال ۹۳ در زندان بود. سال ۹۳ و پس از آزادی، مدارکی به دانشگاه ارائه داد تا غیبت او در دانشگاه موجه قلمداد شود. دری زمانیکه در زندان بود، به بهانه غیبت از دانشگاه او را اخراج کرده بودند. او مدارک زندان را ارائه دادم اما خبری نشد. در دوره‌های متفاوت با افراد مختلف صحبت کرده و هرکس راهی را پیشنهاد داد، از تحصیل در دانشگاه پیام نور تا دانشگاه آزاد. اما هیچ کدام تا کنون نتیجه نداشت.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.